Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


—-a ja bio uvjeren da ste to vi naslagali [shocked]

– …i ja sam isto bila uvjerena.
[lol] [lol] [lol]

– I love this game.
Pozdrav !


Evo Ivana jedna 100-tka od budale [wink]

Evo ja sam joj dao 3 x 100%

A da pokrenemo na facebooku grupu: "Pomozimo Ivani da preskoci 40%"

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



—-a ja bio uvjeren da ste to vi naslagali [shocked]

– …i ja sam isto bila uvjerena.
[lol] [lol] [lol]

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Ive,

Sta grah kaze kako ce sutra biti na burzi ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Sta grah kaze kako ce sutra biti na burzi ?

– mi smo danas rasli, ali s prometom u zadnjoj minuti.
– ameri danas pali.
– znaći mi sutra padamo ili u najboljem slućaju oko nule.

– ali to je potpuno nebitno.
– trebate pratiti financijska izvješća.
– evo svaki dan ima pokoja dobra prilika, samo nema neke likvidnosti.

– trenutno mi je taktika biti u dionicama koje imaju potencijala za rast np. JNAF.
– a jednim dijelom biti u kešu za ove svakodnevne prilike.

– i u petak izlazi financijsko izvješće za HT koje će u mnogome odrediti smjer crobexa.

– ali nema straha dok god se kupuje jeftino,
– jer nas jednog dana ipak očekuje brutalni rast.
– evo u zadnje vrijeme na dosta mojih investicija me iznenadi rast koji nije brutalan ali je i više nego lijep.
– najvažnije mi je da nisam u minusu.
– a i danas sam protrgovala preko 80.000kn.

– I love this game.
Pozdrav !


Pričekajte da se brokeri SZIF-a vrate s godišnjeg. [lol] [wink] [cool] [shocked] [bye] [bye] [bye]

– oni su isprodavali JNAFA cca 2.000 dionica.
– ali nema straha jer niti jednu dionicu nisu prodali ispod 3.000kn.
– trenutno su njihovi nalozi na 3.100 – 3.200kn, to znam jer nisu moji.
– morate znati kako se u godinu dana jednom protrguju sve slobodne dionice JNAFA kojih je jako malo, tako da taj SLPF samo doprinosi dodatnoj likvidnosti dionice.
– evo kada van iziđe izvješće za 2Q kako će te vi moći kupiti dionice ?????????
– trejdera više nema, sve prodali ili čekaju ispod 2.000kn .
– tako da će te vi moći dobiti željene dionice jedino ako ja i SLPF budemo dobre volje da vam iste prodamo.

– I love this game.
Pozdrav !


Kupiti i samo kupiti…………brodare naravno………mj fejvrit jdpl i ulpl

Mislim da sam pogriješio što sam pisao protiv brodara.Jer slijede kvartalna izvješća brodara i to danas ili sutra koja neće biti spektakularna,ali ipak drugi kvartal bi trebao za većinu biti najbolji u zadnjih
18 mjeseci.I zato bi ta izvješća trebalo dočekati u njima.Možda se nešto i ušičari.Dakle,hold,što u
prevodu znaći:Čekaj da se ja nakrcam ili ukrcam.
Ovo se ne odnosi na mene jer love za ukrcaj nemam,a dionica nažalost nemam.Neki drugi i to
uglavnom egzotični bedaci su imali prioritet,a nisu odradili koliko sam ja želio.


Konačno leglo puno milijuna na moja dva brokerska računa.

– baš sam se obradovala na jednom računu višak od 4 milijuna a na drugom višak od 16 milijuna.
– nije loše dvadesetak milijuna više nego sam jučer imala.
– samo ništa nisam uplaćivala.
– najvjerojatnije se radi o nekoj grešci, ali je barem lijepo za vidjeti.
– i kako to na dvije brokerske kuće !!!!!!!!

– halo, ima li vas još što ste dobili puste milijune ?????????????

– I love this game.
Pozdrav !

Super, sada više nemaš izgovor, udaja, dijeca, kolači, …… Vrijeme je.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Meni ide fenomenalno..Ali opet sam 101% u dionicama jer sam danas do posljednje
kune uletija u VLDS.A bez love se osjećam jako loše.Ne mogu trejdati i muljati.Katastrofa.
Ali bitno je da nisam 100% u kešu,jer ne volim biti sigurni gubitnik.

VLDS.

– na otvaranju ga nisam željela kupiti iako mi je bilo jasno kako će ići gore.
– željela sam imati jasniju sliku što će se događati.
– kasnije sam napisala jedan veći nalog, pa još jedan.
– ali kada vidite nalog od 1.000 dionica odmah 5 malih ide ispred vas.
– a kada vidite više takvih naloga tada poludite.

– tokom dana sam bila zauzeta sa pisanjem brojnih naloga na nekim drugim dionicama tako da mi se tu nije dalo zahebavati s sitnim nalozima.
– mislila sam ako mi nešto uleti dobro uleti.
– ali je činjenica kako sam vam ja u stvari digla cijenu a ništa nisam pazarila.

– danas sam imala par uspješnih prodaja, nešto sitnog i kupila.
– love imam.
– možda vam sutra i na toj dionici dođu neki malo čudniji nalozi.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Ja sam kupio na otvaranju 1000 kom i i stotinjak kasnije jer sam desetak posto jeftinije u igri najbrži prst.
Zašto Validus ne prodajem:
Lažno preuzimanje Mimovića diglo cijenu preko 25.
Mimi odustao cijena na 20_izašao Bakić na 22 -24
Validus lagano klizi na 18
Blokada računa zbog torbara Plurisa i Nikomata-ode Validus na 13_izašla splitska banka sa 35.000 kom.Trejderi se nakrcali.
I od tada dnevni promet sve manji .Crobex klizi li ga klizi.I mi trejderi uvaljujemo Validus jedan
drugome uglavnom sa gubitkom.
Tendencija pada i dalje.Validusu prijeti stečaj.I dogurali do 11 nakon što se pojavio plašljivac od
cca 10.000 kom na prodaji.Mislim u četvrtak.Očito inseider koji je znao da će izaći vijest o dogovoru sa Lojdom osiguranjem o reprogramiranju dugova,a samim time i izlasku iz blokade žiro-
računa bio na kupnji i skupljao jeftino.
Jučer napravljen promet kao prije u dvije sedmice.
Pometeni trejderi i svi koji su htjeli izaći na 13 bez gubitka i koji su kapitalizirali kupnju na 11 do 12..Kupovali malo veći igraći.Uglavnom tuklo po ASKU.
I dionica po 13 ostalo jako malo,a kako neki gledaju prosjek ulaza većini je ulaz preko toga.
Prosječni ulaz je cca 16 u zadnjih tri mjeseca.
I zato očekujem rast barem do 20 u trenutku objave o izlasku iz blokade.Zašto?
Blokada pa stečaj_cijena sa 11 ide na 6.Kasnije možda i na nulu.
Blokada,pa ukidanje blokade,normalno poslovanje logično rast vrlo brzo na 15 do 18 kao kroz sir,
a na 20 tek borba.
A da će biti igara biti će.Sa 100 k kn i 10.000 dionica mogu se stvarati čuda,jer gdje nema mačke
miševi kolo vode.
Nažalost,ja sam stvarno mišić.Da sam bar pantagana.



Sta grah kaze kako ce sutra biti na burzi ?

– mi smo danas rasli, ali s prometom u zadnjoj minuti.
– ameri danas pali.
– znaći mi sutra padamo ili u najboljem slućaju oko nule.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Gledalica zelena,a crobex u minusu.
Ipak.Kraj je mjeseca ,a ovi naši fondovi ne vole zaključiti mjesec sa velikim minusom tako da bi dana
i sutra mogli ostati na istome ,a možda i rasti.HT na istome,ADRS malo da potegne,ATPL bi mogla imati dobro kvartalno izvješće,Koei ugodno iznenađenje s obzirom na povečanje dobiti,a ERNT se
brani iako je imao gubitak da će dvije godine raditi za ništa.Ali to je fondovska dionica i nju se brani.




Sta grah kaze kako ce sutra biti na burzi ?

– mi smo danas rasli, ali s prometom u zadnjoj minuti.
– ameri danas pali.
– znaći mi sutra padamo ili u najboljem slućaju oko nule.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Gledalica zelena,a crobex u minusu.
Ipak.Kraj je mjeseca ,a ovi naši fondovi ne vole zaključiti mjesec sa velikim minusom tako da bi dana
i sutra mogli ostati na istome ,a možda i rasti.HT na istome,ADRS malo da potegne,ATPL bi mogla imati dobro kvartalno izvješće,Koei ugodno iznenađenje s obzirom na povečanje dobiti,a ERNT se
brani iako je imao gubitak da će dvije godine raditi za ništa.Ali to je fondovska dionica i nju se brani.
[/quote]
Imam ERNT ali uprava je davno prije najavila otpis 129 000 000 kn ovo još nije otpisano u potpunosti još je možda moguće i da se i naplati u budućnosti. ERNT je dosta pao prije izvještaja tako izgleda da je ovo uračunato u cijenu. Stvarčica koja veseli da nije bilo ovog otpisa ERNT bi imao dobit od 90 000 000 kn. Tako ako nebude još ovakvih kazastanskih egzibicija kad se zatvori godina proknjiži gubitak a donekle se uspije zadržat razina prihoda dionica bi mogla nanovo bit interesantna a ako se eventualno naplati kazahstan … bit će lupanja po asku.
I kako lopina kaže ovo je fondovska dionica i brane je -"kad ih ne možeš pobjediti pridruži im se" lakše se spava kad je teška artiljerija na tvojoj strani.

@Nikson
Super je to firma, ali sto ce biti sa dionicama od hfp-a?

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Prije ili kasnije nekome će ih prodati ( usput koliko ima dionica HFP ) ne vjerujem da će prodavat direkno na burzi.

to je preduzeće, trošak sirovine 0 kn

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/jamnica-dobit-u-pola-godine-skocila-35%25,87083.html

A "završni proizvod" prodaju po cijeni euro-supera [lol]


Prije ili kasnije nekome će ih prodati ( usput koliko ima dionica HFP ) ne vjerujem da će prodavat direkno na burzi.

3096 komada, a to je 0,23%

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

New Report

Close