Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja nisam kriv, ja sam prodao malo Lkpc ali ona je i dalje u plusu 1,35%. To si sigurno ti prodavala Atpl i HT??????

Zloćkica jedna, a mogli smo biti u plusu.

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

@Plavi

E, moj kolega….ovaj članak koji si citirao je objavljen 13.05.2009.g…..
Cijena LKPC je tada bila cca. 1000 kn…sad je 80% veća…a LKPG je bila na istoj cijeni ko i danas
Nadalje, tada su fundamenti bili bolji ne samo zbog cijene već i zbog gledanja zadnja 4 kvartala, s obzirom na to da je izvještaj ove godine znatno lošiji….



@Plavi

E, moj kolega….ovaj članak koji si citirao je objavljen 13.05.2009.g…..
Cijena LKPC je tada bila cca. 1000 kn…sad je 80% veća…a LKPG je bila na istoj cijeni ko i danas
Nadalje, tada su fundamenti bili bolji ne samo zbog cijene već i zbog gledanja zadnja 4 kvartala, s obzirom na to da je izvještaj ove godine znatno lošiji….

Nisam se reflektirao na cijenu samo, u tekstu piše puno više od same cijene.
Činjenica je da je i dalje po tržišnoj kapitalizaciji LKPC na smiješno niskim cijenama, a ujedno nabolje stoji bilančno te ima najveću perspektivu.
Raspitaj se malo kolike su sam investicije u LKPC, pa usporedi sa tržišnom kapitalizacijom.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Ali moram biti siguran da si ti prva na kupnji, ne bih htio da ode u krive ruke.

– ma ne možete nikako pogriješiti.
– ona jedna moja dionica je prva na kupnji već preko jednog sata tamo stoji.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Evo lovi………….

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Informanka.

– evo detaljno sam proučila što radite na burzi.

– bisere na burze PUNT, LCDS, VERN i OPTE ste nemilice rušili.

– a stvarno je zanimljivo pogledati koje dionice vas najviše vesele.
– HGSP, firma koja je u gubitku cca 30 puta svoje vrijednosti.
– DDJH, firma u kojoj niti radnici više ne dolaze na posao, jer posla nema.
– a što drugo nego vam poželjeti sreću i veselje.

– I love this game.
Pozdrav !

Ma dobro si to uočila, svi prije ili kasnije dobiju ono što zaslužuju a ne ono što očekuju.
Bolje da se drže ovih naših.

I daj molim te zamoli ove iz Druk doo da se pridržavaju dogovora, prvi izlazi onaj tko je prvi i ušao. Nekog reda mora biti!

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Ufff… dobro je da sam slušao svoga brata i riješio se na vrijeme precjenjenih građevinara poput THNK i HDEL i za te novce kupio podcijenjene i vrijedne dionice iz koncerna Agrokor. Suprotno od preporuka tamo nekakvih Vidri i šta ti ja znam koji su prije koji mjesec sugerirali prodaju dionica vrijednih firmi iz koncerna Agrokor i kupnju građevinarskih dionica. Pa bankrotirao bih da sam takve slušao. Uh…. brate hvala ti.


Ma dobro si to uočila, svi prije ili kasnije dobiju ono što zaslužuju a ne ono što očekuju.
Bolje da se drže ovih naših.

– ma ipak sam mišljenja kako je kockanje puno draže tim investitorima.
– evo ja bih im preporučila osim tih dionica ovaj tjedan i barem jedan listić binga ili sedmice.
– jer ipak tu leže i one najbrutalnije zarade.

– I love this game.
Pozdrav !


Ufff… dobro je da sam slušao svoga brata i riješio se na vrijeme precjenjenih građevinara poput THNK i HDEL i za te novce kupio podcijenjene i vrijedne dionice iz koncerna Agrokor. Suprotno od preporuka tamo nekakvih Vidri i šta ti ja znam koji su prije koji mjesec sugerirali prodaju dionica vrijednih firmi iz koncerna Agrokor i kupnju građevinarskih dionica. Pa bankrotirao bih da sam takve slušao. Uh…. brate hvala ti.

A jel ti bracek rekao da se i ATPL rijesis ili je tu ipak dudlaona pala?


Ufff… dobro je da sam slušao svoga brata i riješio se na vrijeme precjenjenih građevinara poput THNK i HDEL i za te novce kupio podcijenjene i vrijedne dionice iz koncerna Agrokor. Suprotno od preporuka tamo nekakvih Vidri i šta ti ja znam koji su prije koji mjesec sugerirali prodaju dionica vrijednih firmi iz koncerna Agrokor i kupnju građevinarskih dionica. Pa bankrotirao bih da sam takve slušao. Uh…. brate hvala ti.

A je li ti se bracek izvukao iz Viadukta, tu nešto jako dimi, a gdje ima dima sigurno netko puši

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Informanka.

– evo dva sata držim nalog na LKPC.
– i ništa.
– pa sam se prebacila na kupnje nekih dugih dionica.
– i sada vi dajete 23kn jeftinije nego što sam vam ja nudila.
– e stvarno ste prave ovćice.

– ali evo da se pohvalim,
– nakon dugog čekanja realizirana mi dva naloga.

– I love this game.
Pozdrav !


Ufff… dobro je da sam slušao svoga brata i riješio se na vrijeme precjenjenih građevinara poput THNK i HDEL i za te novce kupio podcijenjene i vrijedne dionice iz koncerna Agrokor. Suprotno od preporuka tamo nekakvih Vidri i šta ti ja znam koji su prije koji mjesec sugerirali prodaju dionica vrijednih firmi iz koncerna Agrokor i kupnju građevinarskih dionica. Pa bankrotirao bih da sam takve slušao. Uh…. brate hvala ti.

Svaka cast vasem bratu, i meni je moj toplo preporucio da zaobilazim hdel, dionicu koju su na 350 preporucivale "neke povijesne licnosti ovog foruma" [yawn]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ja stvarno ne znam koji je smisao pisanja kolega Alien-a i Predatora ( poznaju se osobno btw. ).
Jedino što oni rade na ovom forumu je provokacija ostalih korisnika.

SAmim time konstantno daju posla moderatorima, i time im uzimaju dragocjeno vrijeme, koje bi, siguran sam, oni mogli kvalitetnije iskoristiti.

Palac dolje za provokatore.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ja stvarno ne znam koji je smisao pisanja kolega Alien-a i Predatora ( poznaju se osobno btw. ).
Jedino što oni rade na ovom forumu je provokacija ostalih korisnika.

SAmim time konstantno daju posla moderatorima, i time im uzimaju dragocjeno vrijeme, koje bi, siguran sam, oni mogli kvalitetnije iskoristiti.

Palac dolje za provokatore.

lp

ne znam zašto vas smeta tuđe pisanje kad je različito od vašeg? svatko ima pravo napisati što misli o raznim temama na TK. što se tiče toga tko su na ovom forumu provokatori, mislim da ogroman broj korisnika takvima doživljava upravo vas i vašu ekipu. NHF

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

Informanka.

– trgovanje.
– samo se zahebavam u ovoj kupnji gdje se takoreći ništa ne kupuje ali se stalno mijenjaju nalozi.
– te lipice mi doslovno ništa ne znaće,
– ali me zabavljaju, jer barem nešto radim.
– na kupnji sam 6 dionica.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close