BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad je BDI zadnji put bio 2000 bodova?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Nedavno su vođe mirovinskih fondova rekli da ne znaju gdje uložiti milijarde casha.
Kud će bolje prilike od ove!?

A ne, oni dolaze tek na kraju. Pa to je općepoznato.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Baltic Dry-indeksen er fredag opp 2,7 prosent til 1.865 poeng, ifølge TDN Direkt.
Capesize-ratene fortsetter oppgangen, og stiger 2,6 prosent til 27.389 dollar per dag.
Panamax-ratene stiger 3,4 prosent til 15.536 dollar per dag, mens Handysize er opp 0,8 prosent til 6.926 dollar per dag. Supramax er opp 2,2 prosent til 10.112 dollar dag.

Panamax raste brutalno, a i Supramax je prešao 10000 dolara

I bolje je da se uključe na 4 znamenke.
Mirovinski fondovi.

Supre prešle 10 000 $ :-)))))

Panamax +3.45% to $15,536

Supramax 58k tons +2.17% to $10,112

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

mirovinci i da hoće nemogu kupiti ovdje jer nema količina.. trebaju prvo izvješća i prognoze da bi mogli ući, a uz to, ovo je rizičniji sektor koji u brzo vrijeme može otići 100%, 200% ali za koju godinu opet potonuti natrag..


Kad je BDI zadnji put bio 2000 bodova?

03.01.2014 2.036

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Hvala kolega…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


mirovinci i da hoće nemogu kupiti ovdje jer nema količina.. trebaju prvo izvješća i prognoze da bi mogli ući, a uz to, ovo je rizičniji sektor koji u brzo vrijeme može otići 100%, 200% ali za koju godinu opet potonuti natrag..

Mirovinci bi mogli ući u eventualnom dokapu, ako se vozarine ustale na
višim razinama, te ako ATPL bude kupovala nove brodove i počne povećavati
flotu

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Futures
Panamax up ~ 2%

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!



Koliko su bili panamaxi 2008 kad je bdi bija 12000

20.05.2008 91.710$ panamaxi BDI 11.793

05.06.2008 233.988 $ capeovi BDI 11.689

😀👌😉🤞👋😎👍

[/quote]
Triba ovo ponovit!!!!!!!


mirovinci i da hoće nemogu kupiti ovdje jer nema količina.. trebaju prvo izvješća i prognoze da bi mogli ući, a uz to, ovo je rizičniji sektor koji u brzo vrijeme može otići 100%, 200% ali za koju godinu opet potonuti natrag..

kako nema količina, IB ima popriličnu količinu, jedino cijena će im biti puno viša od 100 po koliko su mogli natrpati prije 2-3 godine :))

Ja bi reka da ste blizu peaka za ovu godinu….vrlo brzo povratak na razine 1200-1300 bodova…


Ja bi reka da ste blizu peaka za ovu godinu….vrlo brzo povratak na razine 1200-1300 bodova…


Pa di si nestao ?? Vec smo se zabrinuli za tebe da te srce nije

Budemo vidjeli na kraju godine gdje ce sve zavrsiti… ali glavno je da se plovi dosta iznad razina koja nose dobit, sad dal je to koja milja vise, manje svejedno…

New Report

Close