BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U Kini opet rastu svi indeksi

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Koliko su bili panamaxi 2008 kad je bdi bija 12000

20.05.2008 91.710$ panamaxi BDI 11.793

05.06.2008 233.988 $ capeovi BDI 11.689

😀👌😉🤞👋😎👍

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Te godine je, ako se ne varam ATPL imala preko 600 mil. kn dobiti.
Imali su hotel Hilton u Dubrovniku, zračnu kompaniju itd…
To su bila vremena…i onda sam bio dioničar ATPL..

Cijena dionice je u jednom trenutku skočila na 2500 kn..

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

ATPL je bila 3.800 kn u listopadu 2007. godine.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Cape?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Capeovi +2.6%, 27.389$

😎👋🤞😉👌😀

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Neloše rekao bih…🙂👍
Očekujemo da je rast Panamaxa postotno veći…krećemo prema vozarinama od 1.600$. A i to je samo usputna stanica…💪

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Još malo bezrazložnog kočenja… i onda polet u par koraka iznad 400.

A možda je netko zadao prodajni umjesto kupovnog naloga ??
E to je graška koja će se skupo platiti kad cijena odleti gore! Šteta za njega ako je tako, jer vozarine su sad već stvarno ozbiljno porasle.

Nije greška nego je ista suma novca netom kasnije završila po asku na LRH.

nemaju ljudi za biber pa glavinjaju.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

taj se već nudio na asku, pa kada je vidio da ne ide, onda ide pošto ide, ništa zabrinjavajuće za njega ni za nas, možda mu je Ostoja javio pošto je prodao, pa će mu se isplatiti, a onda se opet misli verati na palubu, a možda do tada ljestve budu podignute, pa će se pridružiti morskim pasima

Panamax?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

BDI +2.7%, 1.865

Capesize +2.56% to $27,389

Panamax +3.45% to $15,536

Supramax 58k tons +2.17% to $10,112

Handysize +0.84% to $6,926

😀👌😉🤞👋😎👍✌👏💪

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Preskokom 2000 bodova ovo ide oštro gore.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Još nam je potreban rast BDI-a od 7,24% do 2.000 bodova. Nije to više tako daleko…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

New Report

Close