BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

firma ima jake predispozicije za vrlo dobru prodaju. poslovali sa dobiti, riješili se sudskih sporova , točno onako kako to treba biti. mislim da imaju ozbiljnu zainteresiranu stranku čim su produžili rok do 29.05., tako da bi ove sadašnje cijene mogle biti povijest .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ovi skupljači će morati potegnuti na više razine…

ako je perkovic dobio 200 kuna po dionici pa o čemu dalje imamo više pričati

Postanite Eu-robovi

ili nema para na ZSE…ili nema povjerenja u ovu vladu pa nitko ne želi ulagati u dionice jer nevjerojatno je da nakon vrlo dobrog FI za 1Q gotovo da nema interesa za BD62

Ignore: KressoM, delux

još ovog perkovića nisu makli iz top 10. izgleda da vlada nema para pa se čeka totalni rasplet i nečija uplata. onaj pejnović u kombinaciji sa ovom k.retenskom vladom je meni toliko rizičan lik da vam to ne mogu opisati. jesu li rekli da će na jesen prodavati državne udjele u končaru, ht-u i td.? evo ljeta a oni ni makac. niko mi ne može reći da se končar ne da prodati…

who dares, wins

do 30 nema bog zna koliko dionica. osjeća se neka nervoza, a i kako ne bi kad je rok 29. u petak. meni ovo liči kao najbrže unovčivu zarada na zse trenutno.

who dares, wins

Verdi, najbolje za sve je da pričekamo 29.05. pa ćemo onda svi biti “pametniji” a onda neka kupuje ili prodaje tko želi! Nemam potrebe “drukati” niti za dolje niti za gore, ja znam na čemu sam, a bez +70% neću skratiti niti jednu dionicu [emo_palacg]

ma ja sam isti slučaj. ali gledam ovo nabidavanje i to nikad neću moći razumjeti. ako vjerujem u neku dionicu bez pardona opletem po asku i čekam svoju razinu za izlazak. dnevni minus ili plus mi ništa ne znači kad lovim minimum +50%

who dares, wins

ipak se pokrenulo prema gore [emo_palacg]

Ignore: KressoM, delux

Uračunavanje je krenulo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Čestitke na hrabrosti.


Čestitke na hrabrosti.

a čuj, ako dođe bar jedna ponuda nekog od ovih koji su snimali nedavno badel, moguće da ćemo mi tebi čestitati na hrabrosti kad budeš ulazio na +50 kn [emo_namigusa]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close