ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 22:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
44,68
40.879
915
43,70
45,00
1,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Netko i kupuje, znači ima interesa za dionice ATPL

Skrbnički u OTP banci sa 31103 komada ušao u top 10

 

















IN10. OTP BANKA D.D.31.103213,0025.08.206,622,23%

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Idealno bi bilo da drzava izadje.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

gledam ga ..pukne dole cijenu sa 212 na 206 proda preko 500 komada  boli ga k,,c za cijenu sam da proda govnar

Valjda mi neće treći put obrisati info post da je kupac Pivac

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

Ja mislim da tr netko zahebava. Bez uvrede.

najveci dionicar, ujedno i predsjednik upravnog odbora firme prodaje svoje dionice ispod svoje nabavne cijene. stvarno mi nije jasno kako neki nisu u stanju procesuirati svu negativnost ove cinjenice. tko god da je kupac u hrv, osim mozda nekih autoriteta tipa Flokija, ne moze bit protuteza gore navedenoj cinjenici. tako da se ne treba zavaravati i gajiti laznu nadu

palindrom, 29.08.2020. u 21:58

najveci dionicar, ujedno i predsjednik upravnog odbora firme prodaje svoje dionice ispod svoje nabavne cijene. stvarno mi nije jasno kako neki nisu u stanju procesuirati svu negativnost ove cinjenice. tko god da je kupac u hrv, osim mozda nekih autoriteta tipa Flokija, ne moze bit protuteza gore navedenoj cinjenici. tako da se ne treba zavaravati i gajiti laznu nadu

Nije prvi puta da seli ili tramaka dionice, kako po skrivenim skrbničkim,tako i vidljivim pajdašima.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Crumarix, 30.08.2020. u 13:49

 





palindrom, 29.08.2020. u 21:58



 

najveci dionicar, ujedno i predsjednik upravnog odbora firme prodaje svoje dionice ispod svoje nabavne cijene. stvarno mi nije jasno kako neki nisu u stanju procesuirati svu negativnost ove cinjenice. tko god da je kupac u hrv, osim mozda nekih autoriteta tipa Flokija, ne moze bit protuteza gore navedenoj cinjenici. tako da se ne treba zavaravati i gajiti laznu nadu

 



 

Nije prvi puta da seli ili tramaka dionice, kako po skrivenim skrbničkim,tako i vidljivim pajdašima.

Sve je jasno prema objavi… IB ima 13,39% dionica
Prema Toplisti to je
7,61% na svoje ime
2,98% SB-S (skrbnički)
2,80% Croatia banka (skrbnički)

i gle čuda… zbroj je točno 13,39%
🙂

A ako neki pajdo ima na svoje ime… teško je dokučiti

 

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

https://www.poslovni.hr/burze/predsjednik-prvi-put-prodao-dionice-atlantske-dva-paketa-za-4-mil-kuna-4248587

Sve lijepo piše. Prodao čovjek zbog osobnih razloga. Tko zna za šta mu je zatrebao novac.Možda za malo bolji gliser. Nije ni bitno. Piše da dolaze bolji dani, to je ključno. Sve ostalo su fantazije i bujna mašta.

Ovo sve govori!

https://www.poslovni.hr/burze/predsjednik-prvi-put-prodao-dionice-atlantske-dva-paketa-za-4-mil-kuna-4248587

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/agonija-hrvatskih-pomoraca-molimo-vas-pomozite-svi-smo-pred-pucanjem-na-rubu-15016320

 

Ode ovo kvragu

Kolega Aardwark,

Ovo je tuzna ljudska sudbina. Pomorski kruh je sa sedam kora.

Ali to sa cijenom dionice nema veze. Problemi sa prekrcavanjem i posadom u samoizolaciji ce dugorocno dovesti do porasta vozarina.

Veci rizik ovdje je da IB prodaje kako prodaje ali to je sve nepoznanica.

IB kao i NB  nerado priznaje da mu je ovo s ATPL bila promašena investicija…samo ne želi to javno reći…ali djela govore više od riječi…

marcipan, 31.08.2020. u 17:10

IB kao i NB  nerado priznaje da mu je ovo s ATPL bila promašena investicija…samo ne želi to javno reći…ali djela govore više od riječi…

Ne treba govoriti javno, kad se sve zna.

Kupio dionica za 8 mil, a sad ih prodao za 6 mil kn

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

NB je Djuru kupovao za 20 kuna po dionici, a sam kaze da kapital u Djuri odavno mnozi sa nulom.

Kapital u Djuri je vec dugo negativan uostalom.

P.S. gKlemenc jesi to ti?

New Report

Close