ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 15:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
44,83
30.801
687
43,70
45,20
-1,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izašlo izvješće za Q2 od GOGL i ocjene analitičara su BUY, uz povećani target price od 7,8$ (prije bio 7,2$), što je potencijal od +83% na sadašnju cijenu od oko 4,4$ na NYSE.

 

Image

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Isto su govorili i na DSX kad je bila 2 USD pa je pala na 1.3 USD. Atpl potencijalni SHS bas kao na Rivp.

No buy zone.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Nek samo oni plove pozitivno (napokon), pa će i cijena rasti (ili padati) u skladu sa rezultatima. Sada je cijena dionice na -50% u odnosu na prošlu godinu, pa je to valjda zato jer duplo lošije posluju ove godine (seljačka logika). Kada budu poslovali duplo bolje od sad onda će i cijena narasti bar za duplo (ne čokoladicu 🙂 ) ili troduplo ako budu dobri izgledi i potencijal za dalje.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Ne znam je li tko uocio. Zadnjih 5min netko je postavio kupovni nalog 2000kom na 215kn.

Stigao je uskoro odgovor i 10.000 kom na prodaju po 217kn.

Krene li taj prodavati 10.000 kom bas me zanima koliko duboko moze.

BudFox3, 19.08.2020. u 15:55

Izašlo izvješće za Q2 od GOGL i ocjene analitičara su BUY, uz povećani target price od 7,8$ (prije bio 7,2$), što je potencijal od +83% na sadašnju cijenu od oko 4,4$ na NYSE.

 

Image

 

super da si to izvukao? i koji je zaključak vezano uz ATPL? moj je da je precijenjena po svim kriterijima!

covjece pa ovi isplacuju dividendu redovno i yield gotovo 5% uz planirani rast dividende. ATPL nije dividendu isplacivala valjda preko 10 godina, a nece niti tako skoro.

cak stovise, upitan je opstanak same kompanije kroz koju godinu.

po starom obicaju opet vidis tratincice i mijesas kruske i jabuke.

Pa neka proda. Slobodno je trziste. Samo si nekako mislim da je to cimalica vec vidjena vise puta. Imena se znaju…

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Odlučio sam da neću ulaziti u rasprave za negativcima na ovoj temi, jer time samo nepotrebno trošim svoju pozitivnu energiju, a čuvam je za pozitivne stvari u životu, te ovim putem šaljem pu.su svim neistomišljenicima na ovoj temi i poručujem vam da vas sve vol.im 🙂

 

Izašle su nove TC vozarine i gotovo sve su u porastu koliko vidim:

 

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Nove TC vozarine su super.

Pozitivan kvartal ide, a po ovome sto pise i jos 3-4-8 kvartala nakon toga.

Nema vise negativnog poslovanja. Cijena ide na 400+ u narednom periodu.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Kolega Kupoprodaj mozete li dati svoje vidjenje ovog naloga od 10.000kom na 217kn? Tko bi to stavio i s kojim razlogom?

Ili da proda ili da prestrasi ljude. S tim da mi je ovo drugo vjerovatnije jer ga je stavio na zatvaranju, van kontinuirane trgovine, tako da ga lako makne ako ga netko ide pojesti.

Mozda grijesim, ali ne vjerujem.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Kolege,

10000 dionica se ne prodaje na takav nacin. Da ih je zelio prodati, prodavao bi ih drugacije.

Na kraju trgovanja prošla transakcija od 5000 komada po 213 kn

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Dakle dogovorena transkacija 2 povezane osobe. Jer zasto bi mi imali priliku kao i na Adpl po 115kn.

Iskreno, iako je naravno sasvim moguce, nisam siguran da je dogovorena transakcija.

Prvo sam mislio da je strasilo ono od nekidan, ali eto, sasvim je moguce da su se dva sudionika trzista nasli na cijeni i kolicini koja obojici u ovom trenutku odgovara.

Pa tome burza i sluzi, ne?

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Na kupnji 25 000 komada iznad 200 kn 🙂

 

Ron Burgundy I am not even mad or That's amazing (Anchorman) meme

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

New Report

Close