ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 14:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
44,68
40.879
915
43,70
45,00
1,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Čemu priča, sličice dole dovoljno govore o izrazitoj potcijenjenosti ove dionice! [thumbsup]

DAX je u zadnjih tjedan dana narastao sa 5200 bodova na 6000 bodova. A naša "baretina" pala??? Ali ne još zadugo!


U zajednici uvijek ima onih kojima je burek dosta (na kraju takvi izgube gaće jer skaću iz dionice u dionicu)…
Kao što rekoh ne bi ualzio u ovu dionicu da sam mislio da ću uhvatit samo 10 %, da je tako ostao bih u HT-u…
Totalno podcijenjena dionica -pogotvo sad kad vozarine idu gore .


Hoćeš reći išle su gore zadnja cca 3 dana. A kako će ubuduće to je ono što mene zanima. Zadnjih godina je baš obrnuto proporcionalan rast BDI-a i naših brodara. Po tome, bolje za dionicu da vozarine idu dolje…. [sad]

2009g. je bila gubit 95 miliona, to mi niste napisali. Morat ću ja to malo bolje proučiti..ipak.


DAX je u zadnjih tjedan dana narastao sa 5200 bodova na 6000 bodova. A naša "baretina" pala??? Ali ne još zadugo!

a "zaboavio" si prikazati da je DAX prije par mjeseci bio na 7300 bodova i da je gledano par mjeseci unazad DAX pao osjetno više od crobexa????? [rolleyes]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...


DAX je u zadnjih tjedan dana narastao sa 5200 bodova na 6000 bodova. A naša "baretina" pala??? Ali ne još zadugo!

a "zaboavio" si prikazati da je DAX prije par mjeseci bio na 7300 bodova i da je gledano par mjeseci unazad DAX pao osjetno više od crobexa????? [rolleyes]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

Na Platou dva panamaxa u t/c na 4-6 mjeseci za 22000/24700 što je rezultat sezonskih kretanja (zima-ugljen), no godišnji t/c je još ispod 14000, u svakom slučaju "ipak se okreće" pa makar i nakratko. [thumbsup]


2009g. je bila gubit 95 miliona, to mi niste napisali. Morat ću ja to malo bolje proučiti..ipak.

A di si samo našao 95?

Buy When There's Blood In The Streets

ha,ha do izvještaja idu dolje, nakon izvještaja gore to Vam je kao kod Dalekovoda – samo obrnuto [lol] .
By the way da li ste prodali automobil – za dokup dlkv-a sad Vam je super prilika.



2009g. je bila gubit 95 miliona, to mi niste napisali. Morat ću ja to malo bolje proučiti..ipak.

A di si samo našao 95?
[/quote]
Pa pogledaj izvješće. Ja sam gledao 2010.g i piše da je prethodne bila gubit 95 milja.




2009g. je bila gubit 95 miliona, to mi niste napisali. Morat ću ja to malo bolje proučiti..ipak.

A di si samo našao 95?
[/quote]
Pa pogledaj izvješće. Ja sam gledao 2010.g i piše da je prethodne bila gubit 95 milja.
[/quote]

Malo su se zaigrali s preračunavanjem prethodne godine, lani su bili objavili 50 milja. Kako bilo, bio je gubitak, ali bila je i dividenda za 2009. od 20 kn po dionici.

Buy When There's Blood In The Streets

Baltic Exchange Dry Index TM 2155(UP 28)
Baltic Exchange Capesize Index TM 3546(UP 60)
Baltic Exchange Panamax Index TM 2062(UP 36)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1583 (UP 15)
Baltic Exchange Handysize Index TM 818(UP 8)

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Capesize 31.034 dollar (+ 1,4 prosent)
Panamax 16.527 dollar (+ 1,8 prosent)
Handysize 11.863 dollar (+ 0,9 prosent)
Supramax:16.551 dollar (+ 1,0 prosent

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $31034 (UP 428)
BPI Average of the T/C routes $16527 (UP 290)
BSI Average of the T/C routes $16551 (UP 160)
BHSI Average of the T/C routes $11863 (UP 106)

Panamaxi nakon dugo vremena svega par dolara manje od supramaxa

ATPL -0.38 [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close