ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 15:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
10.753
206
52,20
52,60
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…a sada pogledajte i poslušaje intervju na temu “trend preinake tankera u brodove za rasute terete” [smiley2] http://www.tradewinds.no/webtv/?id=437

Upoznah ovog Lundea prije nekoliko godina….zanimljiv čovjek

Hoće li me netko prosvijetliti na koga je kolega MiG29 mislio kad je napisao ovo dolje?
Na koje brokerske kuće? I zašto se to ne bi smjelo javno izreći?

razni analiticari vise brokerskih kuca se slazu da su cijene i jednog i drugog brodara ispod fer vrijednosti ( necu reci koje su to, iako se i to zna) i to ce morati doci na naplatu.

Imamo velikog prodavača koji se iskrcava od 3700 a danas smo dobili velikog kupca .Bitka za 4000 je počela danas, trebaće vremena ali danas mi se osmijeh razvukao jer do sada smo se samo mi forumaši borili protiv ovog velikog prodavatelja a danas nam je stiglo pojačanje.U 12. mjesecu dolazi teška artiljerija sa tenkovima(mirovinci) i tu će bitka biti dobivena.Moje pleme se organiziralo i daje podršku iz zasjede.

Pozdrav svim forumašima koji imaju ATPL (nebojte se ni mrava)

SAM PROTIV SVIH

I ja sam danas (opet) dokupio, a rekao sam još prije mjesec dana da neću više. Sada je to lijepa okrugla brojka, baš sam ponosan, kaže graf 40% portfelja! Mislim da bismo u “gradu” mogli organizirati nešto poput “Didova sna” i puno prije nego 2009. godine… Pa eto, javite se ako budete blizu grada baze ATPL…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Hoće li me netko prosvijetliti na koga je kolega MiG29 mislio kad je napisao ovo dolje?
Na koje brokerske kuće? I zašto se to ne bi smjelo javno izreći?

MiG29:
“razni analiticari vise brokerskih kuca se slazu da su cijene i jednog i drugog brodara ispod fer vrijednosti ( necu reci koje su to, iako se i to zna) i to ce morati doci na naplatu.”

S obzirom da u potpisu MIGovom pise ATPL i JDPL zakljucak je jednostavan. [smiley2]

Neko vrijeme sam u ATPL ali nisam htio “spamati” temu jer sve što znam o brodarima sam naučio od vas.
Želim pozdraviti sve kolege koji su u ovoj dionici, a naročito neumornog analitičara Strawinskog, zatim Špancira, Hogara, Bosuna, Derbya, Geronima, Toknezeva i naravno Techmana koji je “udario” silenzio stampa.
Neka se ne uvrijedi nitko koga nisam spomenuo.
Želim još samo reći da mi je strašno žao što i prije nisam vjerovao u ovu dionicu kad sam ju prodao na 1800 i mislio da sam napravio dobar posao kad je skliznula na 16xx. Ponovo sam kupio puuuuuno skuplje ali nema veze, nauči čovjek kad tad.
Sada razmišljam o tome da još skratim poziciju u drugom brodaru kojeg imam i upucam ovdje.

Pozdrav svima i mirno more

Atlantska plovidba udvostručila dobit !!! [smiley2]

Na inozemnom tržištu u prva tri kvartala ostvareno čak 94% ukupnog prihoda

http://www.poslovni.hr/59982.aspx


S obzirom da u potpisu MIGovom pise ATPL i JDPL zakljucak je jednostavan. [smiley2]

Mali nesporazum. Mislio sam na to koji analitičari kojih brokerskih kuća se slažu da su dotičke dionice ispod fair vrijednosti…?

Pozdrav svim kolegama dionicarima ATPL.Nadam se ugodnom druzenju s vama, razmjeni informacija i naravno skorasnjem rastu ATPL-R-A
Za moj prvi post informacija da je nasa uzdanica odlucila prodati M/B “Sveti Vlaho”

Za moj prvi post informacija da je nasa uzdanica odlucila prodati M/B “Sveti Vlaho”

Kakva će to izvanredna dobit biti u q4 i godišnji izvještaj, bojim se i razmišljat o tome…..[smiley2]
Pozdrav svim dioničarima ATPL, živjeli………

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Za moj prvi post informacija da je nasa uzdanica odlucila prodati M/B “Sveti Vlaho” Kakva će to izvanredna dobit biti u q4 i godišnji izvještaj, bojim se i razmišljat o tome…..[smiley2] Pozdrav svim dioničarima ATPL, živjeli………

Ajmo pogađati za koliko će ga prodati, odnosno kolika će biti izvanredna dobit u Q4.



Kako sam ranije napisao dakle dobit bi mogla biti između za cijelu godinu 250-400 milijuna Kn, ali sa ovom prodajom broda stavlja se vrijednost od minimalno 40 milijuna dolara do maksimalno 70 milijuna za ovaj brod. Dakle mogli bi očekivati sve ukupno 400 milijuna Kn dobiti u cijeloj godini ili sveukupno 286 Kn po dionici, osim ako tom prodajom ne smanje još obveze i kupe još povoljniji brod. Ima dosta prostora za špekulacije.Pozdrav[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close