ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.06.2024. u 05:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
53,00
16.589
313
53,00
53,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Rocky, mislim da imaš krivo. Ako sam pogriješio neka me još netko ispravi i ispričavam se. Onda je datum bio jučer. Zar nije namirba kupljenih dionica danas, do petka navečer? I onda si u subotu vidljiv na SDA. Još jednom, ako sam u krivu ispričavam se.

Danas je zadnji dan za kupnju. Onaj tko danas kupio, namira je u subotu. Onaj tko je jucer kupio, namira je u petak.



@marina1

Možda i pišete u dobroj namjeri, međutim ne znam što vam ovo u životu treba.

Pod 1) nisam siguran u autentičnost ovakve izjave.
Pod 2) nema službene objave.
Pod 3) što će reći Hanfa ako je vaš post ovdje postavljen u špekulativne svrhe? Čitate li zakone?

Sto je tako testko otici na sluzbene stranice ATPL-a i provjeriti da li ovo lazna ili istinita vijesti. Boze moj…

http://www.atlant.hr/clanak_hrv.php?id=142


Rocky, mislim da imaš krivo. Ako sam pogriješio neka me još netko ispravi i ispričavam se. Onda je datum bio jučer. Zar nije namirba kupljenih dionica danas, do petka navečer? I onda si u subotu vidljiv na SDA. Još jednom, ako sam u krivu ispričavam se.

Koliko znam, namira T+3 se odnosi samo na radne dane. Dakle da je ponedjeljak praznik onda bi bilo namireno tek u utorak.
Ako se varam molim da me netko ispravi.



@marina1

Možda i pišete u dobroj namjeri, međutim ne znam što vam ovo u životu treba.

Pod 1) nisam siguran u autentičnost ovakve izjave.
Pod 2) nema službene objave.
Pod 3) što će reći Hanfa ako je vaš post ovdje postavljen u špekulativne svrhe? Čitate li zakone?

Hangeru imaš krivo, obavijest je javna i na http://www.atlant.hr skužbenom webu ATPL-a. marina1 je poslala u dobroj namjeri.

I'LL BE BACK

svima koji sumnjaju u autentičnost moje obavijesti o dividendi neka slobodno provjere na službenim stranicama atlantske plovidbe!!



@marina1

Možda i pišete u dobroj namjeri, međutim ne znam što vam ovo u životu treba.

Pod 1) nisam siguran u autentičnost ovakve izjave.
Pod 2) nema službene objave.
Pod 3) što će reći Hanfa ako je vaš post ovdje postavljen u špekulativne svrhe? Čitate li zakone?

p.s. jedine špekulacije su sada oko zadnjeg dana kupovine…

djeco oprez!

Isprike! Sve 5.

Prvo sam konzultirao ZSE, a do prije nekoliko trenutaka na stranicama atlantske nije bilo ove informacije.

http://www.atlant.hr/clanak_hrv.php?id=142
Pa šta ni to neznate pogledat.

Što se tiče namire. Ako je određen zadnji dan namire 31.1.2009. koji je subota (ne radi SDA), logično je proknjiženje prvi idući radni dan, dakle u ponedjeljak 2.2.2009. Prema tome, danas je zadnji dan kupnje, sve je jasno.


Što se tiče namire. Ako je određen zadnji dan namire 31.1.2009. koji je subota (ne radi SDA), logično je proknjiženje prvi idući radni dan, dakle u ponedjeljak 2.2.2009. Prema tome, danas je zadnji dan kupnje, sve je jasno.

Hanger, hvala.

I'LL BE BACK


Što se tiče namire. Ako je određen zadnji dan namire 31.1.2009. koji je subota (ne radi SDA), logično je proknjiženje prvi idući radni dan, dakle u ponedjeljak 2.2.2009. Prema tome, danas je zadnji dan kupnje, sve je jasno.

Ako je određen 31.1. kao datum a namira je T+3 onda kako je danas zadnji dan za kupnju? To bi bilo da je T+2…


Što se tiče namire. Ako je određen zadnji dan namire 31.1.2009. koji je subota (ne radi SDA), logično je proknjiženje prvi idući radni dan, dakle u ponedjeljak 2.2.2009. Prema tome, danas je zadnji dan kupnje, sve je jasno.

Zadnji dan za kupiti i steći ptavo na dividendu je bio jučer!
Knjiga dioničara se gleda sa 31.01 a kako SDA subotom ne vrši proknjiženja nego samo radnim danom , svi koji kupe danas biti će u uknjiženi tek u ponedjeljak iza 12 sati sa datumom 02.01. !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close