ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 04:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,80
158
3
52,40
52,80
0,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hm, krenule špekulacije o isplati dividende a dionica pada…
kako pak sad to rekli bi neki s ovog foruma?!?

ma meni stvarno neki ljudi nisu jasni,već godinu i pol dana prodaju dionice isključivo sa gubitkom,onda dođe jedan pa drugi pa treći,i tako se pokrene lavina..ja sam se naučio pratiti burzu hladne glave,doduše opsujem ponekad da ne mogu prostije,a koga,to neću reći,ali valjda to i znate….


hm, krenule špekulacije o isplati dividende a dionica pada…
kako pak sad to rekli bi neki s ovog foruma?!?

…da…jel može netko od "iskusnijih" sa ove dionice…prokomentirati kaj se događa…govrnatorm, leconte, rekvijem…netko od vas…



hm, krenule špekulacije o isplati dividende a dionica pada…
kako pak sad to rekli bi neki s ovog foruma?!?

…da…jel može netko od "iskusnijih" sa ove dionice…prokomentirati kaj se događa…govrnatorm, leconte, rekvijem…netko od vas…
[/quote]

Dečki čekaju na kupnji deep down… nemaju vremena za diskusiju

Hell is Empty and all the Devils are Here

ajmo, najbrži postajte BDI da još poneko ustrtari pa još kupim i od njega…

JEL IMA NETKO BDI?


ajmo, najbrži postajte BDI da još poneko ustrtari pa još kupim i od njega…

Čemu kupovati i gubiti novce kao budala?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Baltic Indices 16/02/2009 BDI 1846 (-62) BCI 3170 (-165) BPI 1335 (-64) BSI 1209 (+19) BHSI 479 (+4) Copyright Baltic Exchange Information Services Ltd. (2009) BCITCavg $31370(-2057) BPITCavg $10688(-519) BSITCavg $12642(+199) BHSITCavg $6970(+50) Copyright Baltic Exchange Information Services Ltd. (2009)



ajmo, najbrži postajte BDI da još poneko ustrtari pa još kupim i od njega…

Čemu kupovati i gubiti novce kao budala?
[/quote]
malo ćemo pričekati (nisam na bidu)i vidjeti budem li ispao budala današnjom kupovinom…


ajmo, najbrži postajte BDI da još poneko ustrtari pa još kupim i od njega…

evo ostvarit će ti se želja…


Baltic Indices 16/02/2009 BDI 1846 (-62) BCI 3170 (-165) BPI 1335 (-64) BSI 1209 (+19) BHSI 479 (+4) Copyright Baltic Exchange Information Services Ltd. (2009) BCITCavg $31370(-2057) BPITCavg $10688(-519) BSITCavg $12642(+199) BHSITCavg $6970(+50) Copyright Baltic Exchange Information Services Ltd. (2009)

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Može malo Tehničke analize.
Prije odluke o dividendi nakrcala se ekipa zbog pogodite čega, dividende naravno. I sad slijedi isplata i tko će dobiti prvi pare, onaj koji je bliže oltaru, naravno, a dotada će dionica pristojno pasti da se oni opet mogu pristojno nakrcati i onda slijedi isplata ostalim dioničarima i do tada će doionica opet gore da im ekipa može lijepo prodavat po 850 i ako BDI ode gore sve se poklopilo i čisto da čistije ne može biti. Vuk sit i ovce na broju, tako vam to ide. Može li mi netko objaniti ovu kraticu HANFA.[sealed].

Are you talking to me? ARE YOU talking to me? ARE YOU TALKING TO ME?

ajmo ljudi – nešto mi slabo rasprodajete…
očekivao sam mal niže – zapravo, neki kasno pale pa ima još vremena. [tongue]

Nitko ne komentira da je sjela dividenda.



ajmo ljudi – nešto mi slabo rasprodajete…
očekivao sam mal niže – zapravo, neki kasno pale pa ima još vremena. [tongue]

Gdje srljaš u gubitak svjesno… postavi se na 200
[/quote]
[lol] taj film nećemo gledati – u to sam uvjeren 99,9 % ali oko 600-700… [wink]

New Report

Close