ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
10.753
206
52,20
52,60
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dadoo dobio morsku bolest pa mi je poručio da stavim link,ajoj [lol]

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Moze neko brodare u americi stavit!

idući tjedan će bit bolje...

Ko ce danas kociti ATPl da ne pobegne preko 1000 prebrzo… [shocked]


Moze neko brodare u americi stavit!

http://finance.google.com/finance?catid=62524974

I noga u guzicu je korak naprijed

optimist ti si nepopravljiv….

Danas je na Platou osvanuo značajno veći broj ugovorenih brodova. Čini mi se da su i vozarine više. Da li to znači da smo konačno krenuli?

BDI raste, jutros burza na Far East u plusu, jucer americke burze u plusu, vrijednosti dionice svjetskih brodara u zelenu, objavljena najveća zarada ATPL do sada. Pa više je vrijeme da se maknemo od jeb..ih 800kn. Danas očekujem pozitivnu blokadu odmah u startu.

I noga u guzicu je korak naprijed


Slažem se kolega. Iako nitko ne zna kada će taj dan doći.
Puno nas fura se na day-trading a ustvari smo svi mali pik zibnerčići s nekim iznosima smješnim za milijunske promete ATPL.
Svi smo mi više promatrači nego aktivni igrači.
Čim vidite one skrbničke račune da se futraju znači da i veliki igrači imaju povjerenja u našu ATPL jer se iza njih u pravilu skrivaju trgovine asset managera naših banaka koji ipak trguju za tuđi novac i ne srame se kupovati ATPL na ovoj razini.
Ne krijem da bih volio da još padne da si popravim malo ulaz jer sam sam za sebe odlučio/shvatio da sam sebi pomičem predviđeno vrijeme trajanja uloga u ATPL.
Zanima me postoji li bilo tko na forumu koji misli da će na ovoj cijeni za godinu dana biti na gubitku?

ja mislim da je to vrlo vjerojatno za ekipu koja dokupljuje u ovim kriznim vremenima

a što se tiče potpuno novih igrača koji bi eventualno mogli biti na dobitku uz jako veliki rizik, mislim da su oni potpuno zanemarivi!


Ko ce danas kociti ATPl da ne pobegne preko 1000 prebrzo… [shocked]

U nadi je spas…

Pogledaj američke futurese…


Ko ce danas kociti ATPl da ne pobegne preko 1000 prebrzo… [shocked]

Blokada [lol]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA


Ko ce danas kociti ATPl da ne pobegne preko 1000 prebrzo… [shocked]

Par velikih koji još imaju po nekoliko (desetaka) tisuća komada za prodati i nas jedno petstotinjak malih koji smo je kupovali u rasponu od 700-950? A najvjerojatnije ste i vi dio te ekipe koja priprema prodaju!
BSN, pa još nismo ni otvorili a već ste počeli! [pray]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Po nalozima koji sada mogu vidjeti mislim da će danas biti pravi dan za izlaz ….kupnja je mršava…

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close