ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako sam prodao dionice 27.06 da li imam pravo na dividendu

semper fidelis


Vrlo je malo dd-a izlistanih na ZSE u kojima nije tako.
Osim toga tko te tjera da ulažeš u ATPL ako ti se gadi uprava i ako misliš da je to loša dionica.
Stvarno si smiješan. [bye]
….ali imaš svoje fanove [smiley]

Ulazio sam u isto vrijeme, na istim razinama i iz istog razloga kao i ti. Zato jer sam mislio da će još rasti.
U međuvremenu sam nekoliko puta trejdao da si smanjim prosjek ulaza.

Nemoj mi reći da i ti nisi malo trejdao Ili toliko vjeruješ u upravu i dionicu da mirno čekaš da se vrati na 3700. [smiley]

E onda si stvarno dugoročni ulagač. [smiley]



Vrlo je malo dd-a izlistanih na ZSE u kojima nije tako.
Osim toga tko te tjera da ulažeš u ATPL ako ti se gadi uprava i ako misliš da je to loša dionica.
Stvarno si smiješan. [bye]
….ali imaš svoje fanove [smiley]

Ulazio sam u isto vrijeme, na istim razinama i iz istog razloga kao i ti. Zato jer sam mislio da će još rasti.
U međuvremenu sam nekoliko puta trejdao da si smanjim prosjek ulaza.

Nemoj mi reći da i ti nisi malo trejdao Ili toliko vjeruješ u upravu i dionicu da mirno čekaš da se vrati na 3700. [smiley]

E onda si stvarno dugoročni ulagač. [smiley]
[/quote]

smanjivao prosjek, trejdao pa opet dokupljivao…
nikoga nisam osuđivao jer je prodavao ATPL
a prodavali su je mnogi forumaši
pa i oni koji su druge prozivali radi toga
nema veze
kako bi rekla Ivanka 7
sve je to igra
[smiley] [bye] [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

opet gospar Vlaho skrivećki prodaje, ovaj put s dvanajsticama

Đubre iz Muća

THE gradual downward trend of dry bulk freight rates is expected to continue as China, the world’s biggest iron ore importer, will cut import of the commodity with the completion of the Olympics projects.

Also, steel mills in Beijing have been asked to halt operations for 60 days starting yesterday to reduce pollution during the games next month.

OSK Research in a recent report said: “While Beijing has a small percentage of the nation’s steel mills, factories in the neighbouring provinces of Hebei, Shanxi and Shandong make up some 30% of China’s total steel production.

“Even partial closure of these factories to reduce pollution could have a serious impact on iron ore demand and therefore the demand for dry bulk shipping.”

In mid-June, Chinese ports were ordered to clear excess iron ore stocks that had clogged operations, due to concerns that the excess cargo might flood the domestic market and hurt freight rates.


opet gospar Vlaho skrivećki prodaje, ovaj put s dvanajsticama

ne bih rekao da je on….uostalom vrlo uskoro ćemo saznati ako je to on

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ako sam prodao dionice 27.06 da li imam pravo na dividendu

Ne znam zašto je tako teško odgovoriti na jednostavno pitanje, a nije teško ocijeniti post

semper fidelis

ja trejdo i nije me sram čak i napiso da budem, kupovo opet sad cekma

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Ako sam prodao dionice 27.06 da li imam pravo na dividendu

Ne znam zašto je tako teško odgovoriti na jednostavno pitanje, a nije teško ocijeniti post

prema prijedlogu za skupštinu imaš dividendu jer si 30.06. još bio u SDA.

mislim da imas pravo na dividendu gyges jer su dionice bile tvoje do sride 2.7, a ex div.day je 30.6. jutros san pita u atpl.

kakva dividenda? još nešto trebamo dobiti?

hvala teo pravi si [thumbsup]

semper fidelis

New Report

Close