ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na FI za Q2 će stvari konačno biti puno jasnije.
Naravno, za očekivati je veliki pad prihoda i dobiti u odnosu na lani, ali će se vidjeti šta je ostalo i da li će isplatiti kunu-dvije divke.

Divka iznad očekivanja, bojao sam se da neće isplatiti ništa!
Oni koji su očekivali više očigledno ne poznaju poslovnu politiku Ante Ruskovića.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

A poslovna politika Ruskovica je?
Jedino sto mi fali kod excelse je neka propulzivnost, ekspanzija, ulaganje. Kao da su zadovoljni onim sto imaju i to je to. A ovo je jedna od malobrojnih firmi koja ima svog kapitala da ude u ozbiljne investicije u najplodonosnijem podrucju turistickog djelovanja u ovom dijelu europe, Dubrovniku. A vidit cemo sto buducnost nosi…


A poslovna politika Ruskovica je?

Ne zadužuj se, postupaj krajnje pažljivo, očekuje neočekivano, ne rasipaj novac, igraj na sigurno, ne vjeruj nikome, čekaj pravu priliku, ne riskiraj ako ne trebaš, budi neovisan.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

IZVRSNA PREDSEZONA I SEZONA U Dubrovniku ostvareno dva milijuna noćenja sedam dana ranije nego lani

Od 1. siječnja do 16. srpnja 2019. godine, u Dubrovniku je zabilježeno 697.096 dolazaka, što je porast od 19 posto u odnosu na prošlu godinu, a ostvareno je 2.010.802 noćenja, odnosno osam posto više nego lani u istom razdoblju.
https://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vijesti/grad/dva-milijuna-nocenja-ostvarena-sedam-dana-ranije-nego-lani [dubrovackidnevnik.rtl.hr]

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati


A poslovna politika Ruskovica je?

Radi sve sto gazda kaže i uvijek budi poslušan pijun. Ne talasaj puno, za to nisi placen.



Na FI za Q2 će stvari konačno biti puno jasnije.
Naravno, za očekivati je veliki pad prihoda i dobiti u odnosu na lani, ali će se vidjeti šta je ostalo i da li će isplatiti kunu-dvije divke.

Divka iznad očekivanja, bojao sam se da neće isplatiti ništa!
Oni koji su očekivali više očigledno ne poznaju poslovnu politiku Ante Ruskovića.
[/quote]

Da su i kunu predložili i to bi sigurno bilo iznad ocekivanja? Zar ne?

Osobno ovu dionicu smatram mirovinskim investiranjem, slažem se u potpunosti s Jubito, još bi dodao da ne zaboravimo (a i za info novim forumašima ) važnu stavku;
Pokazatelji zaduženosti
Dug/kapital 0,83% 1/19 0,98% 1,63%

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

evo i to doživjesmo – minus od 9 milja

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

naravno da je šteta -9m , ne ponovilo se ,,,,,
osobno vjerujem da će se ova korekcija na grafu 2029 jedva nazirati i uz pomoć povećala,,,
važno je među ostalim da je friško servisirana keš mašina u pogonu punom parom i da su uklonjen tmurni koncesijski oblak,,
naredni kvartal će biti mnogo veselije izvješće,,,

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

10 mil € je ostalo nakon svega….
jedino mi dividenda nije jasna

Ovo je dionica za ljude koji shvaćaju dugoročni potencijal cjenovno neosjetljivog monopola, ne vidim zašto bismo se zamarali gubicima zbog jednokratnog efekta u jednom kvartalu

U srpnju 514000 putnika na aerodromu, prvi put preko pola milijuna u jednom mjesecu i rast od 8.44% u odnosu na 7/2018.


U srpnju 514000 putnika na aerodromu, prvi put preko pola milijuna u jednom mjesecu i rast od 8.44% u odnosu na 7/2018.

sigurno će jedan dio proći našom klizećom ljepoticom zvanom “keš mašina” uživajući u pogledu i doživljaju , a mi ćemo uživati u pogledu na izvještaj 3Q,,,
pozdrav svim vlasnicima dionica ma gdje bili

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

https://www.adriaticluxuryhotels.com/hr/o-nama/izvjesca-o-poslovanju

JLH izdaju 2,35 HRK po dionici za 2018 godinu a koliko znam ATLN ih ima 783646 pcs…

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

EXCELSA NEKRETNINE d.d. – odluke Glavne skupštine
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/OYkiOhZE7O0xUndeQbGWuQ==.pdf

New Report

Close