ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Među 25 svjetskih atrakcija koje “morate vidjeti” smjestio se i jedan naš grad. Točnije, jedan njegov dio. Dubrovačke zidine uvrštene su, naime, u popis 25 najpoželjnijih svjetskih arakcija prema portalu TripAdvisor.

ps.nikoga je ne zelim ni navuci ni iskrcati se, ja sam se nakrcao dosta ovoga i jos uvijek su moji nalozi na 59, i na 59,01 u pon….ja ovo skupljam dok ne dodem do pola milje za jedno 6-7 godina,

Svako malo se netko od malih navuce na neku dionicu, koja mu postane ovisnost. Na zalost ocekivanja se ne ostvare i onda imamo rezanje i bjezanje sa burze. Danas je vecina nickova, koji su nekad izbacivali 10 postova dnevno nekativna.
Meni je ova dionica bila interesantna od 34kn do 38kn. No sad vise ne spada u tako povoljne investicije, dok se poslovanje drasticno ne poboljsa. Na objavu dividende od 4,66kn dionica je skocila za 15kn. Sto je ocito bila spekulacija i prilika za iskrcaj, koju su mnogi iskoristili. No ta zarada je nekim novopecenim dionicarima slasna, ali i mala. Te zbog neiskustva misle da moze biti i bolje. Moze, ali postoji puno veca vjerojatnost da ce se cijena hladiti. Ozbiljni investitori ne pisu javno koliko novaca imaju u nekoj dionici, niti koliko ce ubuduce kupiti jer se time postize samo kontraefekt.

Pa ti ćeš uskoro biti i u top 10.

Od sada samo pisem cinjenice o poslovanju, koc i kanabis, moja sreca vama jer vjerovatno ste u onim godina jako puno izgubili…ja jos nisam osjetio car krize, a mozda budem pametnij od vas pa na vrijeme spremim cash,

Lp, od sada samo cinjenice za poslovanje

Predpostavke ti nisu dobre, jer se pocetkom naseg investiranja (registracija na forumu) nije bas moglo izgubiti. A dosta iskustva se moglo skupiti.

ja sam zadnji dana prodavao iznad 60 kuna da bi nakon ex date mogao opet kupovati mislim da će dionica na 50 kuna – još uvijek mislim da smo na 90 do kraja godine-by the way prodao san oko 300 nešto komada i zaradio malo manje od sto posto ali imamo mi još tu novaca za zaraditi.

kanabis
U pravu si.

Prodajete i pricate od 90kn pred kraj godine. Zanimljiva situacija. Meni se cini da je sada najbolje vrijeme za uvalit nekom dionice. Svaki dan se trabunja o broju turista u Dubrovniku. Ocekuje se spektakularno izvjesce, a kad toga ne bude ide lagani pad.

ne nego radim što svaki normalan i ozbiljan investitor radi profit taking-ja još imam dosta atln[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_namigusa]

ne zaboravi ono što je na grani a nije u tvom đzeepu nije tvoje igram da pobjedim ali i treba sebe osigurati u slučaju negative

Slazem se, brojne dionice su se tako otopile. Samo onda ovo ispada cisto navljacenje. Ocekujem cijenu 50% vecu, a prodajem sada. Meni 50% nije mala brojka

ispricavam se svima unaprijed vidimo se u 2 mjesecu na 100 kn….

New Report

Close