ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

promet već 100 000 kn uz prosječnu od 57,80.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Na cijeni od 60 kn dividendni prinos je 7,6% što je još uvjek jako lijepo, mislim da bi se cijena na oko 60 kn mogla malo dulje zadržati, moja procjena

pustite ovu dividendu…

sami potencijal ove tvrtke je oko 200 kn per share….

a vec ova godina ce te pokazat, nastavlja se rast prihoda i dobiti….

Fina izvedba.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zanima me tko su prodavači. Neki kočioničari…[emo_mrgud] al svaka kočnica kad tad otpusti a onda je samo nebo granica.

neka ostane na 55 kn…bolje polako, stabilno, dugorocno, sve ostalo je danas jesi sutra nisi…

Kad je ex dividenda day? 24.6.? Nebi rekao da će dugo ostati na ovako niskim razinama.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/212577/Default.aspx

Naravno, i neće se nikada ni poništiti a koncesija će se riješiti na način da se jednostavno povisi cijena karte i to je to.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

nisi me shvatio, na objavi 2q na 60, na 3q na 65, na 4q na 70….

cca 3600 kom do 54. svaki dan fino poteže.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Prati li netko, da li audio prodaje?

ajde ako netko sazna dal audio prodaje, da kaze info….

al ja mislim da ne, neka netko provjeri

New Report

Close