ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čisto da evidentiramo promjenu smjera market makera, iz tjedna u tjedan se povlači lagano prema gore, a uz rekordnu turističku sezonu možemo očekivati i novi ATH.
Ovo je čisto gledano tehnički nekako,budući da znamo kako nismo u potpunosti zadovoljni brzinom kojom se provode najavljene investicije.
Što misle ostali kolege?

Ako se u Puli izbjegava, kupanje domaćih ljudi, osim Rive, to su ove tri plaže. Biti će da Plava zastava ima samo kriterij “novac” za dobivanje iste ?

http://www.glasistre.hr/d570c3f3-5c5f-410b-8e61-4bdd3ff8eef8

Da li se te investicije i uopće događaju. Nakon kapitalizacije ništa se nečuje o nekakvim novim investicijama. Možda lova leži na računu. Investitori su u dilemi. No unatoč povećanju broja turista od 49% u mjesecu svibnju u odnosu na svibanj prošle godine vrijednost dionice je u minusu od 5% u odnosu na isti datum prošle godine. Zašto ?

Vaš link …

Da, divne su s tim kosim krovovim, prave mediteranske, kao da su stigle direktno s Himalaja na more
Misim da upravo kroz ove planinske šatore na moru možete vidjeti kvalitetu ulaganja uopće

@Grga

Sve dok ih naplaćuju 150 do 400 eura po danu meni su baš tip-top 😉

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.


Da, divne su s tim kosim krovovim, prave mediteranske, kao da su stigle direktno s Himalaja na more
Misim da upravo kroz ove planinske šatore na moru možete vidjeti kvalitetu ulaganja uopće

Bez premca ste hejter br. 1 na forumu.. Samo pazite da vam ne pomuti razboritost kod donosenja odluka priligom ulaganja

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



Da, divne su s tim kosim krovovim, prave mediteranske, kao da su stigle direktno s Himalaja na more
Misim da upravo kroz ove planinske šatore na moru možete vidjeti kvalitetu ulaganja uopće

Bez premca ste hejter br. 1 na forumu.. Samo pazite da vam ne pomuti razboritost kod donosenja odluka priligom ulaganja
[/quote]
povukao sam novac s burze, ali nešto kao i vi, volim napisati istinu. Kako sam iz Istre nisam baš tolerantan ovakvim investitorima u Istri, po sistemu; dođoh-vidjeh-uzeh-prodah

baš gledam kako ovdje, bar što se cijene dionice tiče, stagniramo na cca 400 kn već dvije godine
a prije skoro godinu i pol smo načas dotakli i 600 kn

nije da nema likvidnosti ali kad jedan jači investitor (ili više njih?) izlazi onda je cijena tu gdje jest


baš gledam kako ovdje, bar što se cijene dionice tiče, stagniramo na cca 400 kn već dvije godine
a prije skoro godinu i pol smo načas dotakli i 600 kn

nije da nema likvidnosti ali kad jedan jači investitor (ili više njih?) izlazi onda je cijena tu gdje jest


gledam i ja, što ovdje ne valja, zašto cijena pada toliko

Možda zato jer na računu stoji 800 milijuna kuna i to godinu dana, a investirali su u jedan kamp ove godine i 8 apartmana.

Hotel Brioni isto još nema odluke,a to bi trebali u 9./10. Mj. Poceti rušiti da stignu za 2020.g. Otvoriti.

Kamp Kažela isto, koliko samo kaska za npr. Lanternom…

A ni akvizija nema, iako sve nešto gledaju, očito i dalje gledaju!

Ako do jeseni nešto ozbiljno ne pokrenu….bit će doviđenja od mene!

Jel možemo iznajmiti Šehanovića možda sad kad ima manje posla?!

Sad je super rokadu arnt (200%plusa) u rivp na 30/35😆

New Report

Close