ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Porast/pad dionice nema nikakvu korelaciju s trenutnim stanjem bilo koje kompanije, ovo je ZSE. Izadjite malo van HR, da ne govorim malo dalje, gdje nocenje u smijesnom hotelu stoji 300 USD/EUR.
Ali ako vi tako kazete, sve ce to propasti. Neka.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

drzava šprodaje po 370 kn

Novi ministar kreće u prve prodaje, na bubnju 5 paketa

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@Rudar47

baš malo sad gledam unatrag našu prepisku, pa sam došao ‘naknadnoj pameti’…
između ostalog kažeš sljedeće:

accountant, 29.08.2019. u 09:29
…gdje njemca doceka filipinac ili nedo bog turčin da tu njemac vise nece doci, a bome ni taljan…

obično je ljudima argument, kad govore kontra RH turizma, kako je skupo i nesadržajno i kako je nasuprot tomu Turska ili Tunis recimo bbuy.. nebitno može i Portugal jer tamo sam, za razliku od tebe, bio pa znam da su ljudi nasmiješeni i miriši riba na svakom koraku, pasteis de nata itd. i sve vrvi od Nijemaca po restoranima i jako ih zaboli ona stvar tko ga poslužuje
dakle ide Nijemac rado u Tursku da ga posluži Turčin ali nedo bog da se to dogodi u RH jer je valjda isti sadržaj ali bitno skuplje?

ići tako daleko da kažeš da Nijemac ne želi u ARNT jer će ga dočekati Filipinac ili Turčin to mi je fakat previše
što si radio neku internu anketu s Nijemcima pa su ti se krivulje na grafu tako presijekle? ne kužim?
kažu u Njemačkoj egzodus Nijemaca, onih pravih generacijski čisto bijelih, bježe samo ne znam kud? u Dansku i Norvešku? znaš i tamo ima već podosta drugačije obojenih nego što tebi paše… kažeš Talijan neće doći? a kakve su boje kože Talijani na Siciliji recimo, da li si tamo bio? malo su ‘posunčani’ jel? rade previše na plantažama naranača pa ih opalilo sunce
e moj Rudar

hoću reći da su to megatrendovi i da se protiv toga ne možeš boriti jezikom a ni kako drugačije, to je nova realnost, new normal

Sve je to okej sta ti pricas i slazem se sa tobom oko toga.
Ali isto tako pitaj nekog tko zivi u njemackoj npr Kelnu(znam iz prve ruke) dali kad padne mrak im dođe na pamet šetati po gradu i kakve se stvari tamo desavaju nocu, isto tako ako ne i gore Italija
O iskustvima iz Lisabona necu uopce ni pricati, gdje su tijekom bijela dana kao na filmu ganjali neke kriminalce, pucali jedni na druge itd, daleko od toga da se meni ne sviđa niti jedna od tih drzava. Meni se ne sviđa nacin na kojih smo se vrlo lako odrekli naših ljudi i dopustili da ih zamijene indijci, da bore se i oni za zivot i zasluzuju priliku ali tako se lako odreci nasih ljudi to je kriminalno…..
I definitivno ne mislim da ce ove moje rijeci promijeniti bilo šta, reklo bi se izbacijem to iz sebe jer mislim da bi smo morali biti drugacija drzava drugacija sredina za zivot, jer zivimo na tako ljepome mjestu a polako sami sebi pucamo u noge, zalosno je sta su politicarima glave u pjesku….
Ti mozes pisati sta god zelis ali nemoj mi samo reci da bi rađe htio da te posluzuje indijac nego hrvat!
Ekipa koja pise kako su vani cijene 300eura/noc u nekim bezveznim hotelima uopce ne shvaca pola stvari, da nasa obala ima masu industrije gdje poslovni ljudi dolaze u velikim kolicinama, gdje ljudi dolaze raditi u tvornice, svi ovi nasi hoteli bili bi puni cijelu godinu i mi bi imali cijene 300eura/noc, nazalost mi to nemamo niti u skoro vrijeme necemo imati, kad dode to toga onda ce vec pod normalno biti da su hrvati tamne koze ili da lice na kineze, a kako ti kazes to su mega trendovi koje ni ti ni ja ne mozemo zaustaviti ni pokrenuti

Svi nešto rade, spajaju, ulažu, mesetare a arena i Shlomi srednja žalost? Žao mi je sto nisam sve prodao po 450. A i ta kupovina trezora…uopce mi nije jasna ako nece ponistavati i tako dignuti vrijednost. Jedva čekam objavu rezultata i oce li vise nesto sa tolikim ca$hom. Hvala.

Zanimljivo.

Većinski vlasnik pulske Arene otvorio novi hotel u Amsterdamu

Ovo u zadnjem odlomku nije novost. Radi se o ovom:
https://zse.hr/userdocsimages/novosti/rnvwl915kZ8zsWesubGQhg==.pdf

Ali dobro se podsjetiti.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Prodaje se 1% firme po 372kn.

To bi trebao biti CERP.

http://www.cerp.hr/sjednice-upravnog-vijeca/redovna-sjednica-uv-cerp-a-odrzana-30-srpnja-2019-godine/1568

Točka 3.

Bilo bi dobro kada bi firma mogla to sama kupiti(trezor), ali…

Ibro
po programu otkupa vl. dionica (objavljena na ZSE) od 28.6.2019. mogli su kupovati do 20.000 komada dionica, rok iz odluke otkupa 30.6.2020.
ne znam koliko imaju trenutno ali od toga dana stalno kupuju, po parsto komada
dakle nemaju pravnu osnovu ni blizu da kupe sve
s druge strane svaki dan, malo po malo, nešto sitno padne u košaru i to po BIDu
nemaju se zakaj gurati

jedino neki od fondova ako to pokupi, vidjeti ćemo…

Vaš link …

iz zadnjeg izvješća, koliko imaju vlastitih na 30.9.2019.
dakle skupljaju sasvim dovoljno bez guranja

Accountant,
zato sam i napisao na kraju “ali”.

No, da pojasnim, 2017. je donesena odluka na GS o otkupu do 10%. Tako da imaju pravnu osnovu!

Odluku o kupovini do 20 000 komada donijeli su Nadzorni i Uprava ove godine. Tu kvotu, kako i sami kažete, samo što nisu ispunili.

Nadam se da će uskoro donijeti novu odluku o nastavku otkupa.

sve pet, dok ne donesu novu odluku ruke su im vezane…
ali da je ovo prilika za fondove, mislim da je
1% (ili tu negdje) dionica se dugo treba skupljati

Transakcija 2×25 tis.

kladim se da je mirovinac, možda Erste

CERP rijesen?


CERP rijesen?

Da

New Report

Close