ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Naravno da nema, sad će preko fee-ja moći izvlačiti novac za upravljanje, a vi ćete stajati na tribinama i gledati kako dečki rade posao!

Kak ne kužite da ste samo "slijepi putnici" na brodu kojim netko drugi upravlja i koristi ga za svoje potrebe?

A ako je već tome tako, zašto im to toliko skupo plaćati? Očito neki vole da im drugi glavu nose, mjesto njih samih, na ramenima. Vidiš da su štelali i cijenu i izdanje i davali imovinu zauzvrat da mogu kontrolirati sve što im je potrebno!

Al dobro, ima nas svakavih, sado-mazohista, pa kao što već rekoh, uživajte i veselite se!

Kako misliš izvače lovu preko feeja? Pa Arena je postala management kompanija kupovinom Sugarhilla – fee za upravljanje hotelima u HR i Njemačkoj ostaju u Areni. Pa sve lijepo piše u Prospektu i objavama vezanim uz akviziciju Sugarhilla.

VauVau nije bas za brojke i analizu, vise je za pricu. Da je drugacije vec bi unatrag 10 stranica shvatio da su dani odgovori na 90% njegovih pitanja/sumnji, ovo s naknadama samo govori da ni ne cita sto se pise…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


VauVau nije bas za brojke i analizu, vise je za pricu. Da je drugacije vec bi unatrag 10 stranica shvatio da su dani odgovori na 90% njegovih pitanja/sumnji, ovo s naknadama samo govori da ni ne cita sto se pise…

Pravi se javio. Dobro da im nisi platio 600 koliko si očaran debljinom prospekta. Varaš ljude pričom, al očito je da si i sam sebe prevario. Bas diletantski i naivno.

Pa kakav moraš biti neznalica da kažeš da je očito da je Agrokor utjecao na cijenu u IPO? Zar ti stvarno očekuješ da će tu retail ista značajno upisati?

Evo, tu pise za sto ce koristiti 100 mEUR iz dokapa.
http://zse.hr/default.aspx?id=77461

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Na kraju će ispasti da je priča prilično predvidljiva, baš me zanima vlasnička struktura pa da vidimo koliko ima naivnih ino fondova

Vaš link …

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Javi se kad prodas 🙂

Cijena trenutno ulazi u BULL fazu. 🙂

Izgleda da je naš dragi prijatelj VW bio u pravu i da ova priča ide u sjajnom smjeru. Hvala prijatelju na velikom trudu oko iznošenja podataka, analiza i procjena. Vjerujem da je svatko dobronamjeran mogao puno naučiti iz materijala koje je VW nesebično podijelio sa svima nama. Arena je postala prva hrvatska međunarodna tvrtka i svakako ima ogroman potencijal razvoja ako ne i najveći od svih hrvatskih turističkih kompanija. Veliki novci su ušli u kompaniju i ovo je definitivno pravi put.
Očekujem velika ulaganja u kampove i po meni još jednom u kongresnu dvoranu u Puli koja bi nas lansirala u sam vrh evropskog turizma.
Sezona će biti sjajna, Duhovi padaju idealno ove godine i od ovog vikenda kreće stampedo prema Istri. U Lanterni mislim da popunjenost mobile home-ova nikad nije bila na ovom nivou u 6 mjesecu.
Kad ARENA uredi svoje kampove na nivo Lanterne (što se može u razumnom vremenu) biti će veselja za sve dioničare.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Meni jedino žao šta vau nije uspija se uvatit i da bude sudionik ove prekrasne price.Ali tko zna jos nije kasno ,ništa on ne piše po forumu mozda kupuje .

jel su to stigle nove dionice na strani ponude?

Ujutro su sjele na račun SKDD i mogu se već registrirati sa brokerom. Vidim da to i dio ljudi koristi. Mogli su se i strpiti par dana i uzeti tridesetak kuna više koliko je bio prosjek prošli tjedan.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Mislim da je puno važnije za naglasiti da smo dobili market makera i to market makera koji nije ni malo sramežljiv sa više od 100.000 kn po nalogu, ako se ne varam najviše od svih dionica??

Sasvim očekivano da će ih se dio ispucati (još neko vrijeme) tako da se ne treba zamarati s ovim iako mi nije jasna ni investicijska filozofija ni investicijski horizont tih ljudi. Teško da će biti ovih dana kupaca, tko je htio kupiti sudjelovao je na dokapitalizaciji. Da se market maker postavlja niže i sa nižom količinom cijena bi otišla na razinu upisa kratkoročno pa ne bi bilo ni mjesta za zaradu?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Izgleda da je naš dragi prijatelj VW bio u pravu i da ova priča ide u sjajnom smjeru. Hvala prijatelju na velikom trudu oko iznošenja podataka, analiza i procjena. Vjerujem da je svatko dobronamjeran mogao puno naučiti iz materijala koje je VW nesebično podijelio sa svima nama. Arena je postala prva hrvatska međunarodna tvrtka i svakako ima ogroman potencijal razvoja ako ne i najveći od svih hrvatskih turističkih kompanija. Veliki novci su ušli u kompaniju i ovo je definitivno pravi put.
Očekujem velika ulaganja u kampove i po meni još jednom u kongresnu dvoranu u Puli koja bi nas lansirala u sam vrh evropskog turizma.
Sezona će biti sjajna, Duhovi padaju idealno ove godine i od ovog vikenda kreće stampedo prema Istri. U Lanterni mislim da popunjenost mobile home-ova nikad nije bila na ovom nivou u 6 mjesecu.
Kad ARENA uredi svoje kampove na nivo Lanterne (što se može u razumnom vremenu) biti će veselja za sve dioničare.

Koje prazne riječi?
Eto pa svaki dan s prozora gledam ove velike projekte, čak ni uprava o tome pojma nema.

Zašto bi bilo mjesta za zaradu za dionicu na koju je plaćena premija u IPO-u? Po čemu to dionica vrijedi nakon IPO-a još 10 ili 15 na ionako precijenjenu cijenu? Po potencijalu? Kojem potencijalu?

Vraćanja dugova vašom lovom… da nije smiješno, bilo bi žalosno.


Mislim da je puno važnije za naglasiti da smo dobili market makera i to market makera koji nije ni malo sramežljiv sa više od 100.000 kn po nalogu, ako se ne varam najviše od svih dionica??

Sasvim očekivano da će ih se dio ispucati (još neko vrijeme) tako da se ne treba zamarati s ovim iako mi nije jasna ni investicijska filozofija ni investicijski horizont tih ljudi. Teško da će biti ovih dana kupaca, tko je htio kupiti sudjelovao je na dokapitalizaciji. Da se market maker postavlja niže i sa nižom količinom cijena bi otišla na razinu upisa kratkoročno pa ne bi bilo ni mjesta za zaradu?

isti market maker na HTu kotira preko 200,000 po nalogu. donedavno i na RIVP su kotirali po 150,000.

@garavo

Imate pravo, baš ne pratim te najlikvidnije previše pa sam lupio iz glave prije nego sam provjerio.


@Grga

Nadam se da niste očekivali da će u petak dobiti novce, a u ponedjeljak započeti pet gradilišta. Ne ide to baš tako

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close