Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E, Todoriću, crni sine, sam si nam sve ovo ukuhao!
*ebo te ego i odluka da ne ideš u IPO.

La vita e bella!


Todorića bi čovjek možda ozbiljno shvatio da ne zna kako se ponašao prema radnicima, dobavljačima i vjerovnicima i posebice loše prema malim dioničarima!
I sad se žali on koji je stvorio sustav koji je bio država u državi, a kao šlag na tortu je što je sam zatražio pokretanje lex agrokora kad su mu i agrokor i sve tvrtke kćeri završile s blokadama računa teškim stotine milijuna kuna koje su se samo povećavale iz dana u dan. Onda mu je taj zakon koji je omogućio deblokade računa bio OK, a sad mu je protuustavan?
Najžalosnije je što smo i mi mali ulagači i on silom prilika na istoj strani, nagodbenih gubitnika! Dakle on koji nas je svojom pohlepom, muljanjem i užasnim vođenjem kompanija doveo do ovoga, i mi koji smo žrtve takvog njegovog lošeg upravljanja jednako kao što žrtve dobavljači i vjerovnici!

Ovo ti je najbolji post ikad. Vidiš da možeš kad se potrudiš.


E, Todoriću, crni sine, sam si nam sve ovo ukuhao!
*ebo te ego i odluka da ne ideš u IPO.

A ti stvarno misliš da on ne bi išao na IPO da je mogao ići na IPO odnosno da mu strani konzultanti nisu još davno rekli da je Agrokor bezvrijedan?

Naravno da je bezvrijedan.
Zato se ovaj fond i grebe.
Zele bacit lovu

Your worst enemy could be your best friend,
And your best friend your worse enemy
Bob Marley

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Da, da, pa su sada ti isti strani konzultatni svu “bezvrijednu” imovinu uzeli pod zalog i brišu postojeće dioničare kako bi sami postali vlasnici.

Kako te nije sram pisati ovakve gluposti?

La vita e bella!


E, Todoriću, crni sine, sam si nam sve ovo ukuhao!
*ebo te ego i odluka da ne ideš u IPO.

Ma, nije mogao ici na IPO jer nije imao uvjete.



E, Todoriću, crni sine, sam si nam sve ovo ukuhao!
*ebo te ego i odluka da ne ideš u IPO.

A ti stvarno misliš da on ne bi išao na IPO da je mogao ići na IPO odnosno da mu strani konzultanti nisu još davno rekli da je Agrokor bezvrijedan?
[/quote]
Ni sinovima nije bilo jasno zašto otežava IPO, posebno nakon Mercatora

@bisakovi

nije točno, mogao je i nudili su mu aranžman

Danas je valjda jasnije kako su i uprave Solidarnih jamaca protiv svojih dioničara u korist Ramljaka

Jamnica
………Uprava obmanjuje dioničare na skupštini ističući kako je pobijanje jamstava u nadležnosti izvanrednog povjerenika unatoč činjenici da upravo Jamnica d.d. ima presudu Visokog trgovačkog suda koja jasno propisuje da Uprava ovisnog društva ima prava i obveze koja su Lex-om propisana za Izvanrednog povjerenika u odnosu na Dužnika i to baš u pogledu pobijanja pravnih radnji.

Dioničar pita zašto se Uprava potpisom roll-upa odrekla prava na osporavanje ranijih jamstava. Odgovara predsjednik Uprave i kaže da nije pravnik, ali da misli da to ne stoji tako. Je li uopće pročitao ugovor za 1 milijardu EUR?……..

http://www.dionicari-agrokora.hr/uncategorized/izdvojeno-sa-glavne-skupstine-jamnice-d-d/


Todorića bi čovjek možda ozbiljno shvatio da ne zna kako se ponašao prema radnicima, dobavljačima i vjerovnicima i posebice loše prema malim dioničarima!
I sad se žali on koji je stvorio sustav koji je bio država u državi, a kao šlag na tortu je što je sam zatražio pokretanje lex agrokora kad su mu i agrokor i sve tvrtke kćeri završile s blokadama računa teškim stotine milijuna kuna koje su se samo povećavale iz dana u dan. Onda mu je taj zakon koji je omogućio deblokade računa bio OK, a sad mu je protuustavan?
Najžalosnije je što smo i mi mali ulagači i on silom prilika na istoj strani, nagodbenih gubitnika! Dakle on koji nas je svojom pohlepom, muljanjem i užasnim vođenjem kompanija doveo do ovoga, i mi koji smo žrtve takvog njegovog lošeg upravljanja jednako kao što žrtve dobavljači i vjerovnici!

Pa čuj, trebalo se dogoditi da ode Todorić da shvatimo da postoje i gori od njega…

Kao i sa Sanaderom, bio je i ovakav i onakav, a kada danas malo pogledaš u prošlost, gospodin na ^2 kad vidiš ove nakon njega…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Naravno da je bezvrijedan.
Zato se ovaj fond i grebe.
Zele bacit lovu

Fond uzima lovu, a ne dionice. Dionice idu onima koji su naivno vjerovali da iza njih postoji ikakva vrijednost.


Da, da, pa su sada ti isti strani konzultatni svu "bezvrijednu" imovinu uzeli pod zalog i brišu postojeće dioničare kako bi sami postali vlasnici.

Kako te nije sram pisati ovakve gluposti?

Dionice se uvaljuju neosiguranim vjerovnicima. Osigurani odnosno ovi kroz roll-up model će uzeti novce, a ne dionice.

Da išta razumiješ ne bi nikad lipe uložio u Agrokor. Al ti sve znaš, pa pališ lovu tamo. Stvarno si mazohist.

New Report

Close