Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://hr.n1info.com/a310155/Vijesti/Nacin-vodjenja-procesa-u-Agrokoru-ostaje-sramota-za-RH.html

Sada vec sa sigurnoscu mozemo reci da je Plenkovic daleko najgori premijer u hrvatskoj povijesti. Osigurao je da borgovi i s njima povezani interesni krugovi izvuku 700 milijuna kuna pri tom Agrokor isporucivsi Rusima ispod svake cijene.

Ovakve stvari se cak ni Sanader ni Milanovic nisu usudjivali napraviti a znamo kakvu su pustos iza sebe ostavili.

Plenkovic kao najgori od najgorih hrvatskih premijera ima neopisivu srecu da svjetsko godpodaratvo i eurozona na valu jeftinog novca iznadprosjecno rastu pa se nesposobni i za hrvatsku ekonomiju opasni Plenkovic iza toga skriva. Onog trenutka kad kamate u eurozoni pocnu rasti mi cemo upasti u recesiju i veliku krizu. Za to ce osobno biti kriv Andrej Plenkovic!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2004560





Evo ti nekoliko osnova.

Nagodbu će donijeti PVV umjesto SVV, ne poštiva se zakon o UI – Peruško je na tu poziciju došao na prijedlog Vlade

Zakonska i ugovorna ograničenja jamstava (zrcala)

Neravnopravan tretman vlasnika u različitim državama

Peruško Ramljak (vladini povjerenici = Vlada)
Neravnopravan tretman svih vjerovnika (Stečajni zakon) i pogodovanje pojedinim vjerovnicima (kazneni zakon)

Ovo sve može proći kod TS VTS, Ustavnog suda …..ali kod Europskih sudova ECHR ili LCIA sudu neće moći – ove noći

pa za jedno 20 godina uz kamatu 9 % budem unucima kupio privatni zrakoplov i Hižu na Maldivima


Procitati presudu Suda u Londonu u postupku koji je pokrenuo SBERBANK.
Objavljeno: 9. studeni 2017. u 12:15,Autor: HINA , P. N.
Izvanredni povjerenik Ante Ramljak u četvrtak je izjavio da je sud u Londonu priznao zakon o postupku izvanredne uprave u Agrokor tako da nijedna tužba koja se pokrene u Londonu neće moći biti vođena, osim u postupku cijelog procesa izvanredne uprave.

Kako je Ramljak pojasnio na početku novinske konferencije na kojoj se prezentiraju ključne informacije o tražbinama vjerovnika i dobavljača prema koncernu Agrokor, to znači da će sve tužbe koje se budu pokretale na britanskim sudovima biti vraćene u postupak na hrvatske sudove."
Samo da se podsjetimo.
[/quote]

Nogometnim žargonom: "promašio si ceo fudbal"

Kakve veze ima Lex Agrokor sa onim što sam ja nabrojio ?

Sberbank je osporavao priznavanje procesa restrukturiranja pred sudovima u Velikoj Britaniji,

Ti kao pravnik koji radiš vani bi trebao znati razliku.

[/quote]
SBERBANK je osporavao "Lex Agrokor" i pravo Drzave da se "mjesa" u insolvencijski proces na taj nacin i trazio da Sud Zakon ne prizna i da se dozvole ovrhe sukladno potpisanim ugovorima i datim jamstvima pred izabranim sudom.
Sud je odbio SBERBANK u cijelosti po tuzbenom zahtjevu.
[/quote]
Još jednom kakve to ima veze s onim što sam ja napisao?

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !



http://hr.n1info.com/a310155/Vijesti/Nacin-vodjenja-procesa-u-Agrokoru-ostaje-sramota-za-RH.html

Plenkovic kao najgori od najgorih hrvatskih premijera ima neopisivu srecu da svjetsko godpodaratvo i eurozona na valu jeftinog novca iznadprosjecno rastu pa se nesposobni i za hrvatsku ekonomiju opasni Plenkovic iza toga skriva. Onog trenutka kad kamate u eurozoni pocnu rasti mi cemo upasti u recesiju i veliku krizu. Za to ce osobno biti kriv Andrej Plenkovic!
[/quote]

Ma nije uopce problem to sto cemo mi iz krize u krizu i sto stalno pokrivamo opljackano i oharaceno, nego sto necemo ocito nikada shvatiti …

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/sberbank-ce-100-mil-eura-naplatiti-ovisno-o-poslovanju-nove-tvrtke/7484472/
Izgleda da ce ipak doci do nagodbe.hmmm

Nagodbe navodno ima 3000 stranica, dali je sudu moguće u tako kratkom roku pročitati i proučit svih 3000 stranica da bi donio pravedno presudu?

Ma nece to nitko ni citati, znaju suci po postovima na forumu da ne trebaju prihvatiti nagodbu.


Ma nece to nitko ni citati, znaju suci po postovima na forumu da ne trebaju prihvatiti nagodbu.

Ma nece to nitko citat,.znaju suci da borgovi ne mogu pogrijesit. Kako bi pogrijesili oni koji su uzeli 700 milijuna kuna.

Kakav premijer, kakvo pravosudje i stanje u drustvu prozetom prevarama i kriminalom mozda najbolje pokazuje broj ljudi koji su otisli iz zemlje i koji ce to napraviti u iducim mjesecima i godinama. Al to nikog nije briga.

I zato samo naprijed, nek slobodno sud izglasa ovakvu nagodbu…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Da se radi o bakici na placu tada bi citali i 20.000 stranica jer tamo bi se radilo o bitnim stvarima jel prodala tri il cetiri krastavca, a ovdje se nema sta citat, to su poslovni i posteni ljudi …. Pitajte Plenkya jel treba citati


http://hr.n1info.com/a258993/Vijesti/Evo-zbog-cega-Ramljak-tuzi-Bernardica-i-trazi-150-tisuca-kuna.html
Bas me zanima oce li ramljak povuci tuzbu od prosle godine u ovom sporu jer "član ortačke skupine koja ima za cilj izvlačenje novaca iz Agrokora u korist lešinarskog fonda" je zapravo "obican gradjanin" koji je eto izabran za izvanrednog povjerenika.

Vjerojatno ju je vec povukao.

Dojam je da je pitanje trenutka kad ce Ante Ramljak bitj uhicen, a onda bi glatko izgubio i taj spor. Nisam siguran niti da je Ramljak u Hrvatskoj. Ne bi me iznenadilo da je u Hercegovini. Evo prilike za medije ako smiju da otkriju gdje je Ante Ramljak…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

nek se to podijeli na par tisuća ljudi i nece biti neka velika cifra. meni se čini da bi velika većina pristala platiti. Trebalo bi svakako naći dobrog odvjetnika, a ja ne znam da li takvih ima unutar RH, bar što se tiče takvih predmeta.

Plenković očekuje izglasavanje nagodbe u Agrokoru

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close