ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ulaganja i razvoj.

dosta samoreklamiranja, ali i rada.

Pa valjda je i neko od zaduženih bio u Splitu i “bacio oko” prije nego se bacio na izračun isplativosti. Ja svaki dan dvaput prolazim kraj hotela pa još uvik nisan uspio vidit u kakvom je to stanju…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

ona gospodja koja je iz uprave Zagrebacke banke prebacena u upravu Adrisa ove zime sa onim covjekom isto iz ZB ____ otisla je u sloveniu kod Kostica bez ijednog naslova u novinama

dakle pitam se iz kojih razloga su ti ljudi iz ZB presli u Adris

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

http://www.seebiz.eu/visoki-trgovacki-sud-uvazio-zalbe-vjerovnika-agrokora/ar-198320/

Adris tu ima čistu situaciju. Jasno je da će dobiti spor, pitanje je samo kada i kako, da li na HR sudu ili nekom europskom. Njima se ne žuri.

ili će se eventualno nagoditi izvan suda, kad agrokor/fortenova shvati situaciju. ali naravno onako kako Ardisu paše.

Kako je relativno neprimjetno prosla ta informacija u hr medijima.

Tek na N1 TV i ponekom portalu. Ocekujem da Hrvoje Kresic prvom prilikom nabije Plenkovicu mikrofon pod nos.

Pravda može nasilnim (političkim “lex Agrokor”) metodama na kratko biti zaustavljena, ali krajnji rezultat biti će sigurno u korist Adrisa samo će nam biti potrebno ipak još malo strpljenja. Adrisu medijska prisutnost u ovoj situaciji i nije previše važna.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/veliki-obrat-visoki-trgovacki-sud-uvazio-zalbu-adrisa-rba-i-addiko-banke-sto-to-znaci-za-agrokorovu-nagodbu-foto-20190909

hihihihi

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Prodaja na redovnoj dionici nestala…ima li kakvih glasina ponovno po Rovinju?

...

Baš malo gkedam za P-A seriju, da uzmemo da će se poduplati neto dobit u odnosu na 2018. g opter na ovoj cijeni P/E preko 11 tako da baš i nisu pre jefitne na ovim cijenama…reklo bi se da je već dosta ukalkulirano buduće razdoblje u trenutnu cijenu.

Mišljenja?


Prodaja na redovnoj dionici nestala…ima li kakvih glasina ponovno po Rovinju?

Sve manja je i na povlastenoj

Ignore : renči


Baš malo gkedam za P-A seriju, da uzmemo da će se poduplati neto dobit u odnosu na 2018. g opter na ovoj cijeni P/E preko 11 tako da baš i nisu pre jefitne na ovim cijenama…reklo bi se da je već dosta ukalkulirano buduće razdoblje u trenutnu cijenu.

Mišljenja?


Koliki je P/E Rivp i koja su dugovanja i keš pozicija u odnosu na ADRS? Koliki je dividendni prinos i P/B Adrisa u odnosu na RIVP? Znam da Adris nije potpuno turistička firma ali većina budućih očekivanja Adrisa je vezana uz turizam i to cjelogodišnji turizam. I u pravu ste što se tiće budućnosti, ali to je normalna stvar kod dionica, na budućnost se kladimo kod ulaganja u dionice. Veselim se toj budućnosti. Sjetite se da od 01.01.2020. predsjedamo EU, što mislite kakva će bit popunjenost HUP-ovih hotela i koje cijene će izvjesit u tih 6 mj?

Ma slažem se potpuno da je Valamar još skuplji i da ako ne bude kakvog preuzimanja sa debelom premijom ova cijena na putu laganog ispuhivanja, jer su povrati na ulaganja po ovim cijenama puno manji od barem jedno 7…8 firmi na zse.

Ali to isto ne mijenja činjenicu da je i ADRS ako gledaš kao povrat na ulaganje isto tako u priličnom zaostatku u odnosu na alternative i kad donit od 2018. od 300mil doslovno poduplaš opet nisu pokazatelji nešto pre jeftini, a neće to biti lako podublati baš brzo, tako da…….

New Report

Close