Francuski ministar financija Bruno Le Maire izjavio je u četvrtak da je sa skupinom trgovaca i proizvođača hrane postigao dogovor o ograničavanju cijena, izdvojivši Unilever, Nestle i PepsiCo među onima koji nisu prihvatili inicijativu.
Kompanije su se obvezale zamrznuti ili smanjiti cijene 5.000 svakodnevnih potrepština, rekao je Le Maire nakon dvodnevnih razgovora s predstavnicima sektora.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.U nedostatku nofca, umjesto visokokvalitetnog sira s maslinovim uljem uz čašu crvenog, ili bifteka sa žara, pravio sam proteinski omlet od kefira, jaja i brašna..
Vrijednost 3 eura..
U krajnjoj liniji, može se jesti i za 200 eura .
Recimo kosti su isto jestive uz malo kiseline, može i solne.. i vrlo hranjive .
Jesti manje znači i biti zdraviji . 10 kila masti vam je dosta za mjesec dana
Jeftiniji su nego gligora
Uključite se u raspravu