Proizvodnja hrane strateški je sektor svake zemlje, što se najbolje moglo vidjeti kod poremećaja trgovinskih i logističkih dobavnih pravaca uslijed pandemije Covida-19.
Kakvo stanje je s proizvodnjom i samodostatnošću poljoprivredne proizvodnje u Hrvatskoj, koji su najveći izazovi te postoje li prilike za dodatni razvoj ovog sektora u Hrvatskoj, govori Goran Punda, izvršni direktor kooperacije ENNA Fruita.



Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu