Zagrebačka četvrt Peščenica – Žitnjak neslavni je rekorder po broju divljih odlagališta. Svjesni su toga i vijećnici, no njihovi i pokušaji komunalnih redara do sada nisu urodili plodom.
– Količinski je tih odlagališta i brojčano zaista jako puno i pretpostavljamo da bi bilo potrebno možda to regulirati na nacionalnoj razini, urediti puno strože kazne, rekla je Antonija Komazlić, vijećnica Gradske četvrti Peščenica – Žitnjak.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu