Prva regionalna konferencija “Bez predrasuda, samo biznis” Poslovnog Dnevnika održana u Beogradu, naišla je na pozitivne reakcije sudionika poslovne zajednice koji su složni u tome da su takva događanja itekako pozitivna.
”Povezivanje u okviru regije je dobra inicijativa, prije svega zbog poslovanja i poslovnog svijeta, jer smo kulturno i ekonomski upućeni jedni na druge. Trebamo razmjenjivati ideje i smanjivati barijere i što se može napraviti da se ubrza protok robe i ljudi.





Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu