Iskustvo zlata vrijedi projekt je s društvenom komponentom, a tvrtke koje dijele iste vrijednosti projektu se pridružuju iz godine u godinu.
Jedna od njih je i tvrtka Bauerfeind koja na projektu sudjeluje šestu godinu za redom. Bave se ortopedskim pomagalima, proizvodnjom proteza, ortoza i ortopedskih cipela, a kako navodi voditeljica ljudskih potencijala tvrtke Bauerfeind Nikolina Jamić Mihaljević, oni sa svojim korisnicima žive ovu priču.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu