Najviše novca, 1,94 milijuna kuna, usmjerit će se u nastavak radova na sanaciji odlagališta komunalnog otpada u Jerovcu te u otkup zemljišta, projektiranje i gradnju reciklažnog dvorišta građevinskog otpada, u nabavu opreme i gradnju objekta za gospodarenje otpadom te u projekte i gradnju pristupnih prometnica. Dio toga financirat će se iz gradskog proračuna, a dio se očekuje iz vanjskih kapitalnih potpora.
Nadalje, 1,26 milijuna kuna namijenjeno je gradnji i rekonstrukciji prometnica i nogostupa. Iz niza predviđenih zahvata izdvajamo gradnju nogostupa u Jerovcu, pripremne radnje za gradnju nogostupa Ivanec-Jerovec, gradnju prometnica u Zoni C-3 u Ivancu (Gajeva i Preradovićeva), spuštanje rubnjaka i gradnju rampi za invalide na nogostupu uz D35 u Ivancu, projekt uređenja prometa u Ivancu te gradnju (uključujući i otkup zemljišta, projekte i geodetske radove) više autobusnih stajališta.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu