Predsjednik Hrvatskog liječničkog sindikata Ivica Babić poručio je danas, trinaestog dana štrajka bolničkih liječnika, da se nada dogovoru ali štrajk neće biti gotov dok kolektivni ugovor u ime liječnika ne potpiše njihov sindikat.
Nastavku kolektivnih pregovora u Ministarstvu zdravlja, uz čelnike drugih dvaju sinikata koji nisu u štrajku, ponovno se odazvao i Babić čiji je sindikat danas intenzivirao štrajk, tako da bolnički liječnici isključivo rade kao nedjeljom.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu