Iako se za Geeks on a Plane konferenciju, koja će se u Zagrebu održati u srijedu 26. rujna, prijavilo čak 80 projekata, zbog kratkog vremena predviđenog za prezentacije odabrano je 20 onih koji će se predstaviti ulagačima iz SAD-a.
Svi projekti imat će na raspolaganju po pet minuta za predstavljanje i večernju zabavu na kojoj će moći uspostaviti neformalne kontakte s američkim ulagačima. GOAP predvodi Dave McClure, jedan od ulagača iz 500Startup koji je uložio u hrvatski startup Farmeron.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu