Zbog zapljene jahte Mitrović izbacuje i Severinu s Pinka

Naslovnica Forum Komentari članaka Zbog zapljene jahte Mitrović izbacuje i Severinu s Pinka

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

velkam to kroe’šija!!!!

Pa već je bilo vrijeme da se poćmu primjenjivati Hrvatski Zakoni i prema strancima (crni čarter !) !

Jel Mitrović prekršio Zakone R Hrvatske ?

Je , sam priznaje !

Nema kajanja poslije Je*anja !

.

tko je TAJ mitrić???

voli vas andmar

pa zar i svoju Severinu i to dok čuva trudnoću.


pa zar i svoju Severinu i to dok čuva trudnoću.

Kolega ,
ništa neznate .
Pa nije ju taj srbin još ševio navodno , nego jedan drugi .

.

trebali su ga torpedirat dok je bio na jahti a ne da se tu smrad srpski šepuri, hebeš njega i severinu.
Ne bi mi taj više ni prismrdio Hrvatskoj.

Jao brate baš si nas uplašio, pa onda ima da letujete na Terazijama hihihihiihih.

Uhljebe na ulicu!!!!!

Mitrović je definitivno prekršio zakon. I to ne jedan. I nije on prvi kojem je jahta oduzeta. Sticajem okolnostio ima pod kontrolom medije i to pokušava iskoristiti kako bi izvršio pritisak. Legitimno. No mislim da se počeo ponašati iracionalno. U Jutarnjem se prijeti da će stostruko naplatiti gubitak jahte. Pobogu kako??? Izbacuje spotove hrvatskih pjevača, Hrvatske turističke zajednice, hrvatskih proizvođača. Pa od čega Pink TV živi? Ne živi li od reklama??? E sad ti vidi. Izbacuje reklame i stostruko će naplatiti. Nije mi jasna poslovna logika. Ima li koji jači ekonomist da pripomogne ?

Ni hrvatska država nije nevina. Slažem se da jahtu ne treba prodavati prije okončanja žalbenog postupka. Ako slučajno dobije pravnu bitku da li će država u shopping nove jahte za Željka???

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Kome to prijeti ovaj gospodin? Zar gledatelji njegove TV ne znaju misliti vlastitom glavom? Do sada ih je “častio” reklammama hrvatskih proizvoda, turizma, pjevača i svega ostalog na čemu semoglo zaraditi i nije se brinuo o kvaliteti i zdravlju gledatelja konzumatora. Lupili ga malo po džepu i odjednom mu proradila “savjest i briga za zdravlje i ukus” stanovništva država u kojima prodaje svoj program. Zaključak do kojeg će oni koji misle svojom glavom doći je slijedeći: ili nam je o kvaliteti “hrvatskih proizvoda, muzike i turističkih destinacija” zbog zarade na reklami lagao prije ili nam zbog gubitka jahte i vlastite osvete samo on zna kome i zašto, laže sada.

Uf, šta će da mu radi Sevkin mili Milan!

New Report

Close