Prihodi Adrisa 5,5 milijardi, a neto dobit pola milijarde kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Prihodi Adrisa 5,5 milijardi, a neto dobit pola milijarde kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Po slici se vidi da je čovjek bolestan od love,kao i zec,pokrali su TDR,samo im ovdje još nedostaje i Plino,da ekipa mafijaša bude kompletna!Koliko su oni tone i tone cigareta prošvercali,svaku noć iz Kanfanara su išle kompozicije teretnih vlakova punih cigareta za šveru po Balkanu!Najveći šverceri u povijesti RH!

da, a i cijela rovinjska okolica je pušila gratis!


Po slici se vidi da je čovjek bolestan od love,kao i zec,pokrali su TDR,samo im ovdje još nedostaje i Plino,da ekipa mafijaša bude kompletna!Koliko su oni tone i tone cigareta prošvercali,svaku noć iz Kanfanara su išle kompozicije teretnih vlakova punih cigareta za šveru po Balkanu!Najveći šverceri u povijesti RH!

Je da, a ti si bio skretnicar na pruzi i dizao rampu… stvarno ne razumijem dokle idu granice toga da netko moze napisati glupost koju god poželi i to bez ikakvih dokaza, a da nitko od odgovornih ne intervenira? Postali ste gori od najzutijih portala. Poražavajuće.



Po slici se vidi da je čovjek bolestan od love,kao i zec,pokrali su TDR,samo im ovdje još nedostaje i Plino,da ekipa mafijaša bude kompletna!Koliko su oni tone i tone cigareta prošvercali,svaku noć iz Kanfanara su išle kompozicije teretnih vlakova punih cigareta za šveru po Balkanu!Najveći šverceri u povijesti RH!

Poštovani Babo,nemaš ti pojma koliko si u krivu.Ja sam radio u TDR-u 30 godina.I sve što sam napisao je točno,ima tu još puno pinkaterija od strane ovih mafijaša,ali sada neću ulaziti u to.O tm silnom švercu zna cijela Istra,a i dalje.Od jedne tvornice pred zatvaranjem,švercom su stekli strašno bogatstvo.Nemaš ti blage veze.Kad-tad će to isplivati na površinu.Skretničar nisam bio,kako ti posprdno kažeš,ali ja tebe neču vrijeđati.Neznanje je najgore kod čovjeka.Što misliš,kako su pokupovali skoro sve tvornice cigareta u regiji.Posebno TDZ-e,koji je deset puta bio financijski moćniji od njih.Ucjenama i potkupljivanjem direktora tih firmi.Poštovani Babo,zato nemoj lupetati ono o ćemu neznaš!Lp,
P.S.Ako već nešto komentiraš onda budi i upućen u tu temu,nemoj “lupetati!

Je da, a ti si bio skretnicar na pruzi i dizao rampu… stvarno ne razumijem dokle idu granice toga da netko moze napisati glupost koju god poželi i to bez ikakvih dokaza, a da nitko od odgovornih ne intervenira? Postali ste gori od najzutijih portala. Poražavajuće.
[/quote]

New Report

Close