Peruško: Posebno sam ponosan na Konzum

Naslovnica Forum Komentari članaka Peruško: Posebno sam ponosan na Konzum

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sto Perusko prejudicira… Jamstva su nevaljana i to ti nece proci na Visokom trgovackom sudu!

Šoban fotografirao Čobana!

Lopovi!!

Prejudicira i implicira.
Kao da mu je odluka VTS-a već u rukama.
Takve izjave također predstavljaju jedan
oblik pritiska na sud.

Ovaj gospodin Peruško će uništiti desetke tisuća Hrvata zbog Lex Agrokora, k tome još se raduje tom činu.

ajde sreća da Hrvatska ima takve sposobne ljude koji refinanciranje države prevazilaze na komercijalne kredite … i to bez Soroša…regija je spašena i to po pravdi Božjoj

Ali izjava Peruška, i to za Reuters, … nastavak hrvatske ‘idemo dalje’ vanjske politike.. što je zdravo i hoće da živi, ide dalje a ti smeće jedno neljudsko ostani gdje ti je mjesto…i u tome je, zbog pažnje Reutersa, međunarodno ovlašten

Najveca jad je sto ti lopovi umjesto da se pokriju usima jos imaju obraza izlaziti u.javnost … I onda jos sa takvim glupostima da ti se povraca …

Todorić:
Četrdeset godina sebe uložio sam u izgradnju cijele Hrvatske i regije, stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi.“

Peruško: Posebno sam ponosan na Konzum

meni oni nekako djeluju više odnosni, nego ponosni,
odnijeli su sve malim dioničarima


Sto Perusko prejudicira… Jamstva su nevaljana i to ti nece proci na Visokom trgovackom sudu!

naravno da su jamstva valjana spram vjerovnika….a to što su nevaljana spram dioničara koji su njima oštećeni nije stvar ovog postupka

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Ovaj gospodin Peruško će uništiti desetke tisuća Hrvata zbog Lex Agrokora, k tome još se raduje tom činu.

i dalje ne shvaćaš tko je doista uništio i opljačkao male dioničare svojim ruski-rulet-ulaganjima!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Ovaj gospodin Peruško će uništiti desetke tisuća Hrvata zbog Lex Agrokora, k tome još se raduje tom činu.

i dalje ne shvaćaš tko je doista uništio i opljačkao male dioničare svojim ruski-rulet-ulaganjima!
[/quote]

Jamstva temeljem kojih mali dioničari ostaju bez svega su ništetna, roll up kredit je u najmanju ruku kriminalan a troškovi izvanredne uprave?

New Report

Close