Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Novo europsko hit-mjesto u kojem pivo košta 6 kuna
Pretraživanje
Dionička društva
Vrvi Britancima koji se dolaze zaboraviti u potocima jeftinog alkohola i ludom partijanju
Cerat 17.4.2019.
Korisnik s iskustvom
100%

Prošle godine sam tamo ljetovao i samoću reći da je bilo brutalno, ceste jesu prepune ali ako hoćete malo mira budete u hotelu a u sklopu hotela imate sve od restorana bazena kafića i ostalog. Koliko sam uspio vidjeti svi hoteli su na tom principu. Hrvatski turizam se može sakriti naspram ovog, eventualno za penzionere. Definitivno ću opet otići.

razer 11.2.2013.
Srednji krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Cerat

Prošle godine sam tamo ljetovao i samoću reći da je bilo brutalno, ceste jesu prepune ali ako hoćete malo mira budete u hotelu a u sklopu hotela imate sve od restorana bazena kafića i ostalog. Koliko sam uspio vidjeti svi hoteli su na tom principu. Hrvatski turizam se može sakriti naspram ovog, eventualno za penzionere. Definitivno ću opet otići.

Hrvatska ne nudi nista osim mora i sunca, a cijene divljaju u svemir… nema nikakve ponude, kompletnih aranzmana, kako i sam kazes.

shumar 28.9.2007.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

E ako su tamo horde britanaca onda sigurno znači da je to dobro. Miš mislit glupog zaključka. Ne bih mijenjao najružnije plažu u Hrvatskoj za najbolju u Bugarskoj.

Kupujmo hrvatsko!

Cerat 17.4.2019.
Korisnik s iskustvom
100%

Shumar, baš si dobar nadimak si dao, prvo odi i pogledaj isprobaj pa onda komentiraj, ja sam bio i vidio,