GALERIJA: U svibnju stiže toaletni papir Narodnih novina

Naslovnica Forum Komentari članaka GALERIJA: U svibnju stiže toaletni papir Narodnih novina

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zato se zovu Narodne novine, taj papir sav narod koristi. To se država priprema da nebi bilo kao u Venecueli gdje je nestalo toalet papira, a mi državu vodimo na sličan način. Taj obrazac za guzicu moraćemo svi kupovati jer zašto bi kupovali s(t)rano? Jadna nam majka

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Trebali bi na njega otisnuti gomilu pametnih zakona s kojima bi onda bio još veći gušt obrisati dupetaru. Jer gomila zakona i nije za drugo.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Ovo ce zavrsit odlicno. Bas onako poduzetnicki. Kupili u Italiji 2 stroja za 6,2 miljona eura, placaju 150 kilo kuna najam mjesecno plus radnici. Evo ako se za koju godinu ovi strojevi ne prodaju za 500 kilo eura ja ga osicem skupa s jajima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

To bi, uz malo marketinga , mogao biti najprodavaniji toaletni papir,
nakon Tete Violete!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Trebali bi na njega otisnuti gomilu pametnih zakona s kojima bi onda bio još veći gušt obrisati dupetaru. Jer gomila zakona i nije za drugo.

Vi kolega zaista imate smisla za zaradu, ali je bih pokušao prodor na tržište najprije sa Milanovićevom slikom, ostvario bih sigurno veću zaradu i vrlo brzo osvojio cijelo tržište EU

Možda mogu iskoristiti i nevažeće listiće sa izbora. A možda mogu i sve listiće ako partija poništi izbore.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

A kako tek ovaj ponosno pozira sa uzorkom tariguza. Tko li je maznuo lovu na ovoj investiciji da mi je znati.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

New Report

Close