Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
DDJH-R-A 34,65 33,11 34,65 34,01 33,31 34,65 1.190 40.470,06 4,30%
amerikanec 4.11.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
60%

Činjenica je da će sljedeći dokap ići sa 50% manjim traženim iznosom kao i nižim rasponom cijene, očekujem od 20-40kn po dionici gdje bi se realizacija uspješnosti realno mogla očekivati po mom sudu između 20-30 kn. E sad kao što vidimo danas na burzi cijena dionice je rasla što je vrlo kompromitirajuće ako znamo da dokap nije prošao niti po minimalnoj cijeni od 20kn.

vikend 13.5.2014.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
42%

Opet moram reagirati…nikakvo sanjarenje ne dolazi sa bloga…prvo malo procitati blog pa onda pricati argumentirano.
Kao prvo, sam Mazal je rekao u Dnevniku, da je cilj da budu profitabilni, a Kuwait i ostalo je slag na tortu, jer je najveca lova u vojnoj industriji. I zato zele sto veci broj dijelova proizvodit za vatrenu stanicu Konsberg…sto polako i cine…
Drugo, ostala su 3 ponudjaca u finalu. Dakle, nista oni ne mastaju.
Trece, niti ja puno ne vjerujem u taj natjecaj jer smo vidjeli kako su francuzi izabrali pusku za svoju vojsku - politicki, i to javno rekli.
Cetvrto, arapi su najveci prevrtljivci u vasionu.
Peto, sa druge strane prodao je Đuro arapima i 84-orke za 500 milijuna dolara…iako su postojali bolji tenkovi…tako da ne bih se smijao unaprijed.

ValueWalk 21.8.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
50%

Vraćena sredstva iz dokapa…

“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” Nietzsche

accountant 17.8.2007.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
57%

vikend

Opet moram reagirati…nikakvo sanjarenje ne dolazi sa bloga…prvo malo procitati blog pa onda pricati argumentirano.
Kao prvo, sam Mazal je rekao u Dnevniku, da je cilj da budu profitabilni, a Kuwait i ostalo je slag na tortu, jer je najveca lova u vojnoj industriji. I zato zele sto veci broj dijelova proizvodit za vatrenu stanicu Konsberg…sto polako i cine…
Drugo, ostala su 3 ponudjaca u finalu. Dakle, nista oni ne mastaju.
Trece, niti ja puno ne vjerujem u taj natjecaj jer smo vidjeli kako su francuzi izabrali pusku za svoju vojsku - politicki, i to javno rekli.
Cetvrto, arapi su najveci prevrtljivci u vasionu.
Peto, sa druge strane prodao je Đuro arapima i 84-orke za 500 milijuna dolara…iako su postojali bolji tenkovi…tako da ne bih se smijao unaprijed.

isto tako je činjenica, braco, da ti poslovanje bez tog mega posla ne vrijedi trenutne trž.kapitalizacije
pa kom pravo a kom krivo
eto ti i Value kaže da bi po 20 kn sutra uložio bez beda.. a 40 (ili 37 kn koliko je ddanas) su kako kažu neki pusti snovi, a ja bih rekao čak i kocka
mislim nevjerojatno je kako su neki za ulog na Optimi po 1,65-1,80 kn proglašavani špekulantima a ovdje se gloginje mlate svaki dan k'o s tuđim parama
još da nam je diplomacija kao što Srbi imaju… ali ovi naši ne mogu vodu u pustinji utrapiti… žalosno!
vikend 13.5.2014.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
16%

Pa nitko ne tvrdi da Đuro vrijedi trzisnu kapitalizaciju. Ja sam odgovorio na ono sto je Value rekao o sanjarenju. Tako da ne znam iz cega si ti zakljucio da ja branim trenutnu cijenu??????????
Kakvo je sanjarenje ako si u finalu da ces dobit posao? Postoji mogucnost, a koliko je ona velika to nitko ne zna, osim onoga na nebu. Ali on nam to nece reci.
Po svoj logici arapi su zbog situacije u regiji trebali odlucit…pa nisu.
UAE je trebala kupit 600 Patrija i narucila privih 40,50 komada…pa su se odlucili sa turcima pravit svoje vozilo.
Mi mozemo sad samo nagadjat sta ce oni odlucit. Netko ce sigurno biti u pravu.

Sanjarenje je da kad srbi kazu da je njihov Lazar bolji od Patrije, a 40% jeftiniji. I da ga svi hoce kupit ali oni nemaju kapaciteta

vikend 13.5.2014.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
25%

Stari, slusaj jos nesto…zaboli me sta je rekao Value…jer nije on Bog da je uvijek u pravu.

vikend 13.5.2014.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
62%

Davnih dana sam rekao da je dokap jedino po 20 realan i da ne mozemo u dokapu placat potencijalni posao stoljeca koji ovisi o politickoj volji. I to je jasno kao dan. Ima i zapisano na forumu. Ne treba meni Value da mi to kaze, vec zdrav razum. A to sto ti sve imatelje dionica Đure trpas u neke fanatike i blogase to je drugi par rukava. Ja sam kupovao po 20 i po 24…

Jovan 21.8.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

ValueWalk

održavati tenkove koji su završili u Kuvajtu početkom devedesetih već bi taj dio ubuduće trebao raditi DDJH. E sad, koliki je taj dio ne znam, možda ima ovdje netko tko je to sve već istraživao,

radi se o 15 tenkova

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20070212/novosti01.asp [arhiv.slobodnadalmacija.hr]

warren 23.9.2016.
Mali krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
60%

Prije deset godina : Slobodna dalmacija

ponedjeljak, 12.2.2007.