Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) BEZ CENZURE - OPĆENITO
Pretraživanje
Dionička društva
croato 2.5.2019.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
Dobar prosjek ocjena
100%

evo ispunio sam i ja,valjda sad imaš dosta…

one 23.8.2019.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Novi korisnik
33%

Upitnik

one

Upitnik

metalik

Kolega Upitnik
Zapitajte se kakvi su to podaci koje bi uopce dobili.
Pa zar mislite da bi to bilo iskreno?

Zasto ne? Anketa je anonimna. Trenutni rezultati potvrduju prijasnje istrazivanje i pretpostavke.

A uzorak, kakav ti je uzorak?

U statistici treba ispuniti neke uvjete da bi se podaci mogli statistički obrađivati i temeljem njih zaključivati. Ovo je običan BS.

Uzorak ce mi biti veci nego onaj od Kahnemana i Tverskog, a o tome da mi je osnovni skup daleko manji nego njihov da ne govorim…
@tizian - javno sam se ispricao u prethodnim komentarima i to vise puta.
Sto se tice mog ulaganja u znanje stvarno ne bih previse ovdje..ali jako bi se iznenadili kada bi mi vidjeli CV i trenutnu titulu, radno mjesto kao i stipendiju koju sam primao, a veca je od minimalne place u RH…toliko o meni :) oni koji budu imali volje provjeriti i potraziti zavrsni rad kada ga predam lako ce me pronaci online i saznati nesto vise o tome koliko sam ulozio u svoje obrazovanje :)
To sto pitanja nisu direktno vezana uz ulaganja na ZSE ne znaci da odgovri ne govore ponesto o ponasanju ulagaca..
P.s. anketa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyZPSWDrpWj1XhbQW6LMul5wtjM3qIxweD6oytf9bIJroSiQ/viewform?vc=0&c=0&w=1 [docs.google.com]

Pa nije stvar u veličini nego kvaliteti uzorka. Po čemu ćeš ti zahvatiti i dokazati njegovu reprezentativnost? I kako pokazati da je on slučajan?

Koga uopće sve anketiras? Korisnike foruma? To ti vjerojatno nije reprezentativan uzorak ulagaca, a niti je slučajan.

Bitno da si sam sebe nahvalio.

Ako je poanta te ankete koju osobno nisam popunjavao, dokazivanje da forumaši s poslovnog ne razumiju rizik niti vjerojatnost pojave nekog događaja onda anketa vjerojatno ima smisla jer ce gotovo sam posve siguran pokazati, da većina njih to ne razumije. Teoretski. Iako iskustveno nešto “osjećaju”.

Zadnja izmjena: one (7.9.2019. 21:32)
klinjor 10.3.2010.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Ispunio

Novi 29.8.2016.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

@Upitnik jel gotovo?

Zadnja izmjena: Novi (8.9.2019. 19:33)
darac11 13.11.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Dali se netko kuži u isplatu plača, zanima me ako je neto 6500kn koliko je bruto 2 ? i ako je neto 7500 koliko je bruto 2 ? hvala na odgovoru.

tizian 26.3.2017.
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

Utipkaj si google kalkulator isplate plaće iz bruto u neto.
Imaš izračun i za bruto1 i za bruto 2

ina2 28.10.2016.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Potražite RRiF-ov kalkulator plaća

dionicar 3.5.2019.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
-

NETO 6500, BRUTO2 11020
NETO 7500, BRUTo2 13050
pricam o ZG podrucju sa 0 djece i 0 uzdrzavanih clanova…

darac11 13.11.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

hvala.

persuric 16.4.2019.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
75%

Oslobađajuća presuda Cetinskom, novi skandal i sramota hrvatskog pravosuđa!

https://www.autoportal.hr/clanak/oslobadajuca_presuda_cetinskom_novi_skandal_i_sramota_hrvatskog_pravosuda_ [autoportal.hr]

matrix90 26.11.2006.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
-

🏪🏢#Zrno#po#zrno🏥🏨 [seebiz.eu]

matrix90 26.11.2006.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
-

💸💰📈📊📑 [tportal.hr]

BudFox 14.3.2019.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
50%

Upitnik

one

Upitnik

metalik

Kolega Upitnik
Zapitajte se kakvi su to podaci koje bi uopce dobili.
Pa zar mislite da bi to bilo iskreno?

Zasto ne? Anketa je anonimna. Trenutni rezultati potvrduju prijasnje istrazivanje i pretpostavke.

A uzorak, kakav ti je uzorak?

U statistici treba ispuniti neke uvjete da bi se podaci mogli statistički obrađivati i temeljem njih zaključivati. Ovo je običan BS.

Uzorak ce mi biti veci nego onaj od Kahnemana i Tverskog, a o tome da mi je osnovni skup daleko manji nego njihov da ne govorim…
@tizian - javno sam se ispricao u prethodnim komentarima i to vise puta.
Sto se tice mog ulaganja u znanje stvarno ne bih previse ovdje..ali jako bi se iznenadili kada bi mi vidjeli CV i trenutnu titulu, radno mjesto kao i stipendiju koju sam primao, a veca je od minimalne place u RH…toliko o meni :) oni koji budu imali volje provjeriti i potraziti zavrsni rad kada ga predam lako ce me pronaci online i saznati nesto vise o tome koliko sam ulozio u svoje obrazovanje :)
To sto pitanja nisu direktno vezana uz ulaganja na ZSE ne znaci da odgovri ne govore ponesto o ponasanju ulagaca..
P.s. anketa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyZPSWDrpWj1XhbQW6LMul5wtjM3qIxweD6oytf9bIJroSiQ/viewform?vc=0&c=0&w=1 [docs.google.com]

Dakle, kao sto nista u zivotu nije slucajno, tako nije bilo ni slucajno da se radila, bas sada, ova takozvana anketa, na koju su naivno nasjeli mnogi forumasi. Nakon sto je zavrsena anketa, kolega dr. mr. Upitnik sa velikim obrazovanjem i puno titula (nije se javno predstavio sa imenom i prezimenom) se prestao javljati, javno i na privat, te nije poslao, bar meni, rezultate upitnika, kako je obecao. Zakljucak se, bar meni, namece sam od sebe, a ostalima porucujem: drugi put pametnije i razmislite dvaput prije nego sa nekim podijelite ulagacka razmisljanja i strategije, jer kod nekih novih (ili starih) ulagaca, cilj (stjecanje materijalne koristi) ne bira sredstvo, pa ni tako naivno i nevino kao obicna anketa.

Zadnja izmjena: BudFox (22.9.2019. 10:16)
Upitnik 4.9.2019.
Srednji krug prijatelja
Novi korisnik
100%

Svašta sam ovdje pročitao, ali ovakvu teoriju urote još nisam…
Svima kojima sam napisao da će dobiti rezultate iste ću im i poslati čim završim s radom i budem imao vremena za to (vjerojatno sljedeći tjedan).
@budfox očito ne razumije da nakon prikupljanja rezultata ide njihova analiza i da ima još dosta posla oko rada. I da njemu neću poslati rezultate, a ni odgovoriti na poruku, već mu ostavljam daljnje teorije urote o tome kako sam crni vrag koji je anketu iskoristio za ne znam što…
Ovaj profil ću iskoristiti još samo za slanje rezultata sljedeći tjedan, a nakon toga ga više neću koristiti.
Pozdrav svima i još jednom hvala svima koji su ispunili :)

Zadnja izmjena: Upitnik (22.9.2019. 12:52)
tizian 26.3.2017.
Slab prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
50%

@upitnik
Stavi rezultate ankete ovdje na forum jer su ti ljudi učinili uslugu i pomogli tako da svi mogu pročitati, davno je anketa ispunjena.
Mladih bahatih ima puno, to što si dobio neku diplomu plaćenu privatnu ili neplaćenu javnu ne znači da nešto znaš, nego sam moraš puno ulagati u sebe da dobiješ osnovno znanje o nečemu.
Budfox ti je samo iznio svoje mišljenje a ti ga nisi demantirao objavom ankete nego nekim smiješnim komentarom o uroti.