Novo Bull tržište 2009-201X

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Novo Bull tržište 2009-201X

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Unazad nekoliko mjeseci svi smo vjerojatno svjedoci rađanja novog bull tržišta..
Indexi rastu, ekonomija se oporavlja..
Slijedi li nam nastaval velikog relija, hoce li medvjedi doživjeti totalno apokalipsu???

Brojke sve jasnije idu u prilog bikova, mnogi nisu uspjeli prerformulirati svoj međeđi mozak u bikovski..

Koliko će jos potrajati ovaj rast, jeli kasno ili možda prerano ili je baš sad vrijeme ukljuciti se u njega…Mnogi medvjedi tako razmišljaju, a trziste im svakodnevno raste…

Dok pišem ovaj tekst DOW JONES je probio prijašnji vrh…

Uglavnom navalite s procjenama, dobrodosle su i mečke
[smiley]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Pokretajne ovog topica o novom bull je još jedan znak da će tržište pasti, jer ovo već prelazi u euforiju, kad se svi raspišu da nam sljedi rast bez obzira što je DJI narastao 65% od March lowa onda nas tržište razočara i počne padati, ovo su zadjni trzaji bulla, to nisam ja rekao, to si rekli pametniji ljudi od mene. Tržišta rastu zato jer ih FED obasipa likvidnošće, i mogli bi početi padati kad guverneri počnu dizati kamate, što je Australija već napravila. I Soros I Precter su rekli da nam sljedi pad, a oni ipak znaju više od mene (valjda nisu lagali).

Bio sam bik i dok su me medvjedi gazili, nisu me zgazili skroz, valjda slijedi i bikovsko vrijeme. Bolje bull tržište nego bull shitt od tržišta

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Vrana

Kolega meni je jasno da ste vi ogorčeni jer ste izgubili puno novaca, a u ovom rastu niste uspjeli ništa zaraditi jer niste nimalo ulagali u znanje..

Kolega , ako trebate pomoc ili savjet za uspješno trgovanje na trzistu kapitala, rado cu vam pomoci, slobodno me kontaktirajte, samo vas molim da budete pristojni i ne šaljete uvredljive privatne poruke.

Lijep pozdrav više ulažite u znanje, pa će frustracije i komplexi biti manji.

ajde dizel,daj to malo konstruktivnije i s vise cinjenica
mede su ih ipak postali nekoliko,koji opravdavaju zabrinutost,house market je i dalje u banani, toxic assest raste,potrosnja slaba,financijski sustav nestabilan
pa ako ti mislis da je novi bull roden,a svatko ima pravo na svoje misljenje i interpretaciju,daj malo argumenata

Mnogi su poput kolege VRANE propustili ovaj brutalan rast i sad puni frustracija pišu ovakve poruke pune mržnje..

Ja kolegi Vrani opraštam jer znam da mu nije lako..

Zato sam i pokrenuo ovu temu da zbog takvih kao on koji su propustili ovaj brutalan reli ne poklelnu pred tržištem i smognu snage za ulaganje u znanje i uspješan povratak u trend tržišta kapitala

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Unazad nekoliko mjeseci svi smo vjerojatno svjedoci rađanja novog bull tržišta..
Indexi rastu, ekonomija se oporavlja..
Slijedi li nam nastaval velikog relija, hoce li medvjedi doživjeti totalno apokalipsu???

Brojke sve jasnije idu u prilog bikova, mnogi nisu uspjeli prerformulirati svoj međeđi mozak u bikovski..

Koliko će jos potrajati ovaj rast, jeli kasno ili možda prerano ili je baš sad vrijeme ukljuciti se u njega…Mnogi medvjedi tako razmišljaju, a trziste im svakodnevno raste…

Dok pišem ovaj tekst DOW JONES je probio prijašnji vrh…

Uglavnom navalite s procjenama, dobrodosle su i mečke
[smiley]


Bravo kolega Dizel,
Dobro je da netko da dašak optimizma, jer koliko primjećujem velika većina forumaša opet počela razmišljati glavom medvjeda.A onda kada većina razmišlja medvjeđe dogodi se ono što nitko ne očekuje……..

Korkyra

Kolega Korkyra..

Ova tema je otvorena za dobrobit svih nas na forumu..

Na njoj ne želim vrijeđanja kakvih je ucestalo bilo u zadnje vrijeme od frustriranih pojedinaca koji su ostali u kešu i propustili rast.

Tema i je tu da se pomogne svima


@VRANA

Nemoj mrziti sam sebe zbog neuspjeha, na ovoj temi ce biti samo iskrene i realne procjene oko kretanja trzista, i slobodno se ukljuci u diskusiju, svrha foruma i je da jedni drugima pomažemo

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Ja ne znam da li je bull market, ali 11.000 DJI očekujem u svakom slučaju sljedeće godine, proljeće.

Kakve veze ima mladež HDZ-a s ovom temom?

Da je mladež HDZ prava već bi odavno riješila se svih svojih klošara i bili bismo na 3000, a ovako iz dana pada jedan, pada drugi, pa malo lijevo pa malo desno…strava [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

U naslovu si pogriješio, od 2009. do 2100 je 91 godina. Pa sad ili pucaš na supercikluse ili si se malo zaigrao [smiley]

Iako bi ovaj bull još trebao potrajati neko vrijeme, za onakva zlatna vremena će trebati pričekati par godina. Imho.

When speculation has done its worst, two and two still make four.


U naslovu si pogriješio, od 2009. do 2100 je 91 godina. Pa sad ili pucaš na supercikluse ili si se malo zaigrao [smiley]

Iako bi ovaj bull još trebao potrajati neko vrijeme, za onakva zlatna vremena će trebati pričekati par godina. Imho.

Ma naravno da nepucam na superciklus, mislio sam 2009-201x…
Glavno da se kužimo…

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Ovo je dobra tema. Treba uvek biti optimista!

Datum je kriv.

Trebalo bi stajati 2012 – 21XX (neka ova brojka ostane kako je komšija TDI stavio pa čemo da korigujem u hodu).


Iako bi ovaj bull još trebao potrajati neko vrijeme, za onakva zlatna vremena će trebati pričekati par godina. Imho.

Bilo bi mlogo dobro da se ovaj rast na berzi nastavi. Samo nekako mi labovo delovalo danas.

@Dizel

Poštovani kolega,

moram ti javno zahvaliti na onoj vreći knjiga koju si mi nesebično dao na proučavanje.
Pokazalo se točnim.,da samo., i jedino znanjem možeš pobjediti druge i njihovo neznanje!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Kolega Vrana..
Nemojte ovu temu zasipati takvim stvarima…

Postoji tema poruka za modreatore, pa ako imate kakvu pritužbu , tamo je objavite..

Ovdje molim konstruktivnu raspravu…

Evo kako trnutno stoje stvari u americi

http://www.google.com/finance

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close