Novo Bull tržište 2009-201X

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Novo Bull tržište 2009-201X

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

osobno mislim da ako ce SP rast i crobex ce rast
a kako je to kad usporedis…
ako danas ameri ostanu ovak visoko ili odu vise…
moglo bi sutra kod nas poletit…kako god bilo
ako ce ameri napast i probat napravit novi HIGH ni crobex nece ostat di je
trenutno stanje je odraz naplate prethodnog dobrog rasta i manjak pravih investitora
da smo pridruzeni nekoj od stranih burza nebi Dinkec mogel radit kaj mu se prohtije niti bi balavci sa mojim novcima po kojekakvim fondovima udarali ko da se krumpirima razbacuju

Graf kaze da bi mogli uskoro krenut u stizanje SP rasta
Mozda raketa?! [huh]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Kolega Caccone

Hvala Vam na ovom sjajnom grafu koji pokazuje koliko zaostajemo za americkim Indexom..
Stvorio se fundamentalni gap izmedju nas i svjetskih tržišta.

Nastaju nepravilnosti i paradoksi koji su neodrživi na dulji period, i brane ce popustiti.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Unazad nekoliko mjeseci svi smo vjerojatno svjedoci rađanja novog bull tržišta..
Indexi rastu, ekonomija se oporavlja..
Slijedi li nam nastaval velikog relija, hoce li medvjedi doživjeti totalno apokalipsu???

Brojke sve jasnije idu u prilog bikova, mnogi nisu uspjeli prerformulirati svoj međeđi mozak u bikovski..

Koliko će jos potrajati ovaj rast, jeli kasno ili možda prerano ili je baš sad vrijeme ukljuciti se u njega…Mnogi medvjedi tako razmišljaju, a trziste im svakodnevno raste…

Dok pišem ovaj tekst DOW JONES je probio prijašnji vrh…

Uglavnom navalite s procjenama, dobrodosle su i mečke
[smiley]

Ne bih se složio sa vama kolega, barem ne u potpunosti.
KAo što vidite nisu svi svjedoci novog bull tržišta, jer neki su čak zapali u depresiju.

Kaže se – zar si slijep,pored zdravih očiju??

Evidentno je da smo u bull tržištu, koji će po meni potrajati do godinu poslije ulaska u EU, tamo negdje do 2013. Naravno da će u tom periodu biti korekcija, ali bitan je generalni smjer.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Bull trziste

Najveća "mana" bull trzista je što ga mnogi na vrijeme ne prepoznaju, jer zaista, skepticizam se osjeća svuda, pogotovo na ovom forumu, a mnogi nisu svjesni koliki su rast propustili..

Kolega Caccone , mozete li staviti mjesecni MACD za crobex, na 5-10 godina?

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Kolega Caccone

Hvala Vam na ovom sjajnom grafu koji pokazuje koliko zaostajemo za americkim Indexom..
Stvorio se fundamentalni gap izmedju nas i svjetskih tržišta.

Nastaju nepravilnosti i paradoksi koji su neodrživi na dulji period, i brane ce popustiti.


Daj Bože da si u pravu ali ovo danas i u petak je izgledalo katastrofalno. I ja počeo biti pesimist ali ni jednu dionicu kupljenu na razini 2250-2300 nemam namjeru prodati. Kupnja naravno spremna. Ali da nije dobro nije.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ne bih se složio sa vama kolega, barem ne u potpunosti.
KAo što vidite nisu svi svjedoci novog bull tržišta, jer neki su čak zapali u depresiju.

Kaže se – zar si slijep,pored zdravih očiju??

Evidentno je da smo u bull tržištu, koji će po meni potrajati do godinu poslije ulaska u EU, tamo negdje do 2013. Naravno da će u tom periodu biti korekcija, ali bitan je generalni smjer.

To potpisujem. [thumbsup]

Dečki tema je super pogođena iako ja ne mislim čekati 2.100. godinu, malo mi je to predugo!
Ali inače sve pet. Nadam se da na temi neće biti prepucavanja već kvalitetna i argumentirana rasprava. Jedva čekam taj bulll

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

A di je nestala ona depra?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Unazad nekoliko mjeseci svi smo vjerojatno svjedoci rađanja novog bull tržišta..
Indexi rastu, ekonomija se oporavlja..
Slijedi li nam nastaval velikog relija, hoce li medvjedi doživjeti totalno apokalipsu???

Brojke sve jasnije idu u prilog bikova, mnogi nisu uspjeli prerformulirati svoj međeđi mozak u bikovski..

Koliko će jos potrajati ovaj rast, jeli kasno ili možda prerano ili je baš sad vrijeme ukljuciti se u njega…Mnogi medvjedi tako razmišljaju, a trziste im svakodnevno raste…
Dok pišem ovaj tekst DOW JONES je probio prijašnji vrh…
Uglavnom navalite s procjenama, dobrodosle su i mečke
[smiley]


LEGENDOOOOOOOOO !!! [lol] [lol]
Ti si vjera. Ti si nada. Ti si ufanje da ce nas covjek opet izrasti iz pepela!
Ti si … ti si … http://www.youtube.com/watch?v=9VE76i68e_k&feature=channel

PS jel tako da je sad problem kad vise nema "znanja"? A nema ni shorta!

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Stvarno interesantno koja je zloca ovdije prisutna a DIZELAS tek otvorio novi post umjesto da mu date podrsku vi ga s.r.te i pisete kojekakve gluposti.

Ljubomora je ruzna stvar.

Pa jadan ne bio kakav ti je to bull u kojem zlato raste?
Vlade i curencyiji samo sta nisu propali … ja gledam gdje da pobjegnem … na mjesec bi bilo najbolje … ljudi se sprdaju sa nyse
http://www.zerohedge.com/article/if-theres-anybody-out-there-trading-anybody-please-you-are-not-alone

a ovaj cikica najavljuje da ce se flash trading upeterostruciti dogodine (valjda to znaci quintdple??)
http://philsbackupsite.wordpress.com/2009/11/06/the-chief-executive-of-giant-dark-pool-said-the-amount-of-money-devoted-to-highfrequency-trading-could-quintuple-between-this-year-and-next/

A tebi bull?
Stvarno si se osramotio. aj promijeni nick! [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Mislim da samo argumentiranim postovima možemo pokušati dokazati svoje mišljenje.
Pod tim mislim postanje kojekakvih grafova, analiza i linkova.

Mislim da je svima cilj optimizam i da depresija bila ekonomska ili fizička nikome nije donijela dobra donijela.

Grafovi govore više od riječi:

LEAVE THE WORLD BEHINED

Kolega jozo

Žao mi je ako niste vidjeli, nadam se da vam je dobar vid, i da je samo problem s neznanjem..

SPX500 je narastao od 666-1100—VELIKI RAST..

Mogli ste brutalno zaradit

Crobex 1238-2320—-BRUTALAN RAST…

Teme je otvorena upravo da bi došli do zaključka koliko će trajati ovaj BULL

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

.Istina u gore navedenom postu podatci nisu sa našeg tržišta ali mislim da recesija na našem tržištu nije ni počela.

Gore navedeni grafovi govore o stabilizaciji a vidimo da današnje kretanje US indexa to obilato i nagrađuje!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Nemojte se izgubit.

http://www.usdebtclock.org/

New Report

Close