Peticija za produljenje radnog vremena Burze do 17 sati

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Peticija za produljenje radnog vremena Burze do 17 sati

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo ovdje možemo sakupiti potpise.
Kada ih sakupimo dovoljno, ja ću ih osobno odnjeti Motušiću.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

evo i ja cu se podpisati
x

ma kakvo produljenje pobogu? ja sam za skraćenje tako da ovih bijednih 10 milja dnevnog prometa odradimo od 10-12 pa smo nakon 12 sati slobodni…pa tko normalan želi sjediti 7 sati uz monitor i pratiti ovaj jad na ZSE koja kao da je svaki dan na šaci apaurina?? [bye]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Knox, James Knox.

Ma daj febo ko će brokere poplaćati sve u PRT 13-15h ili eh da možda od 15-17h [thumbsup]
nikson


Ma daj febo ko će brokere poplaćati sve u PRT 13-15h ili eh da možda od 15-17h [thumbsup]
nikson

neka im daju pauzu od 13-14 za ručak, tad se ioanko ništa ne događa

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


ma kakvo produljenje pobogu? ja sam za skraćenje tako da ovih bijednih 10 milja dnevnog prometa odradimo od 10-12 pa smo nakon 12 sati slobodni…pa tko normalan želi sjediti 7 sati uz monitor i pratiti ovaj jad na ZSE koja kao da je svaki dan na šaci apaurina?? [bye]

pa ja se tako skidam sa apaurina
doduse preso sam na antidepresive kolko sam love izgubio ali sam barem smanjio dozu apaurina
pofuk

Nek naprave pauzu kao u Japanu. Tamo je od 11 do 12:30 a kod nas bi mogli komotno staviti od 12-14h…

..i to 3 dana u tjednu, ponedjeljak, srijeda petak.. [thumbsup]

ja sam takodjer za skracenje..
ili mozda mozeamo od 115.30 do 22 da ih nagovorimo?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

potpisujem

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

pa kaj nisu rekli da ce biti neradni petak kao antirecesijska mjera????????
pofuk

Inace uvode kojekakve market neznam kako bi ih nazvao da budem pristojan,a ne kuze da bi im se promet digao samo da je otvaranje u 9 ujutro kada Evropa otvara jer su ta otvaranja vrlo volatilna.Jos kada bi uveli i produzenje da se poprati i Amere pa nebi jadni znali kud ce od prometa i novca.

Nemoj Febo bisere pred svinje jer ako ti i slucajno prodje prijedlog oni ce masno zaraditi a tebi nece nista dati. [lol]

SAM PROTIV SVIH

Podržavam da burza radi duže, to je antirecesijska mjera inače slijede otkazi……………..

Obzirom na likvidnost moglo bi sve ovo lagano u poseban režim trgovanja. Kakvo crno produljenje.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

New Report

Close