Peticija za produljenje radnog vremena Burze do 17 sati

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Peticija za produljenje radnog vremena Burze do 17 sati

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam za skračeno radno vrijeme npr. do 15 h ili od 11-16 ….visiti pred monitorom cjeli dan za 10 m. kuna prometa nema smisla…možda je i dobar prijedlog od nekoga tu gore koji predlaže da burza radi pon , srij i petkom….

jbg. moramo se i mi malo odmoriti od ove nelikvidne gluposti !???

na 4300 sve prodajem...


ja sam za skračeno radno vrijeme npr. do 15 h ili od 11-16 ….
visiti pred monitorom cjeli dan za 10 m. kuna prometa nema smisla…
moramo se i mi malo odmoriti od ove nelikvidne gluposti !???

pa jel vas neko tjera? [huh]


pa jel vas neko tjera? [huh]

Gle, rade max 2-3 sata dnevno. Izgledalo bi likvidnije, burza i brokerske kuće otpustile bi 50% parazita u ljubičastim košuljama a zbog toga bi nama pale naknade u postotku a minimalne naknade bi bile izbrisane. Brokeri bi se tukli za svakog od nas. Što bi kolega Plavi rekao: "Može li bolje"!!!

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

I ja sam za skracenje.

Tako bismo manje buljili u monitor, a više radili svoj posao, što bi dovelo do veće produktivnosti, boljih rezultata tvrtki, viših cijena dionica, rasta Crobexa… i opet bi nas bilo još više koji buljimo u monitor.



pa jel vas neko tjera? [huh]

Gle, rade max 2-3 sata dnevno. Izgledalo bi likvidnije, burza i brokerske kuće otpustile bi 50% parazita u ljubičastim košuljama a zbog toga bi nama pale naknade u postotku a minimalne naknade bi bile izbrisane. Brokeri bi se tukli za svakog od nas. Što bi kolega Plavi rekao: "Može li bolje"!!!
[/quote]
Izgledalo bi likvidnije…
to je argument? [lol]
zadovoljan sam provizijom, nemam minimalne i to nema nikakve veze s radnim vremenom.
Ja sam za 10.30 – 16.30…ovih pol sata s amerima bi donijelo puno više likvidnosti.

Od 09:00 do 17:00 bi bilo idealno.

Ili do 16:30.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Od 09:00 do 17:00 bi bilo idealno.

Ili do 16:30.


javite se gospodinu febi i bit ce kako Vi kazete
pofuk

Ja sam za 10:00 do 17:00 h

Produženje radnog vremena,bilo bi loše za ovu burzu.
Nema likvidnosti.
I sada imamo duža razdoblja bez i jedne-jedine transakcije.



Od 09:00 do 17:00 bi bilo idealno.

Ili do 16:30.


javite se gospodinu febi i bit ce kako Vi kazete
pofuk
[/quote]

Vidim da znate da volim kada me se sluša, to je profesionalna deformacija, što sam stariji, toga sve više. Nije niti čudo, što sam stariji sve sam bolji u tome.

A neki to fino koriste, pa se okoriste time.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Produženje radnog vremena,bilo bi loše za ovu burzu.
Nema likvidnosti.
I sada imamo duža razdoblja bez i jedne-jedine transakcije.

to je privremeno, godišnji su
I ja sam za 10:00 do 17:00 h

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Znači kad sve stavimo na kup, uzmemo sve inačice u obzir, većina je za radno vrijeme burze
od 9.00-12.30, zatim pauza za ručak ,a potom burza nastavlja s radom od 14-17 sati.

Dogovoreno? [undecid]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

STo se mene tice,moze 24 h,to bi bilo super.
Te da se omoguci trgovanje,ljudima u zatvoru,jebiga dosta mi frendova u zatvoru.

HAHAHHAHAHAHAH

Ja mislim da sam stavio optimalno rješenje, čak sam dao na biranje, dakle solcija jedan ili a) 09:00-17:00

solucija dva ili b) 09:00-16:30

Mislim da je ovo jasno samo po sebi, i da nije potrebno dalje pisati obrazloženja, treba samo staviti na glasanje, dakle ili pod jedan a) ili pod dva b).

Većina pobjeđuje.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Od 9:00 do 17:00 uz pauzu od 11 do 13 ili 12 do 14.
Ovako kako ti predlažeš bi bilo stvarno besmisleno, čak i na likvidnije dane na većini dionica trebaš ponekad buljiti po 10-15 minuta da vidiš transakciju.
Osim u prvih i zadnjih sat vremena.

New Report

Close