Burze: Postoje li racionalni uzroci pada cijene domaćih dionica?

Naslovnica Forum Komentari članaka Burze: Postoje li racionalni uzroci pada cijene domaćih dionica?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

dan
pofuk ovde
evo tak se lose osecam zbog svega pa bi molio cijenjenog autora kojeg inace rado citam i uvazavam ako mi moze ispuniti jednu jedinu zelju koja bi me jako razveselila
ako bi ikako mogao sutrasnji osvrt na trgovinski dan nasloviti bez pitanja u naslovu
unaprijed hvala
Vas pofuk
prijatan dan

Burze: Postoje li racionalni uzroci pada cijene domaćih dionica?

Ne postoje racionalni razlozi, to su samo drhtave rućice (zar ste zaboravili?)

Naravno da postoje racionalni razlozi ;jedan od njih zove se uvođenje regulative na linku OMF-OIF-banke

dobro i gdje je u tekstu odgovor na pitanje u naslovu?

Vidiš koje dionice ima,njemu je mozak otišao.

Karlo nije ti lako.

Gospon Petrov!

Lijepo bi molili možete li u buduće pokušati kojom rečenicom opravdati naslov Vašeg teksta? Nek se zove Dan na burzi, pa udri o Terminskom kupoprodajnom futures ugovoru s isporukom u listopadu na robnoj burzi u New Yorku…. Ovako gubite kredibilitet, jer naslov ne vodi ničemu. Možda da u dvije rečenice sami izložite kakav je Vaš stav ili da takvo pitanje postavite na kraju teksta, pa da Vam netko od forumaša pokuša dati svoje viđenje. Najte kaj zameriti! Rado čitam Vaše tekstove!

Pozdrav, rope

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

Racionalan uzrok pada vidjet ćemo nakon izvještaja o kupcima i prodavateljima za 9.mjesec , početkom desetog mjeseca. Tada možemo znati slijedeće: 1. ako su prodavali OIF- uzrok pada je prodaja udjela dioničara u fondovima
2. ako su prodavali mirovinci uzork pada je nedostatak love u državi , nabavljen kroz burzu,
3. ako pak je njihova uloga u prodaji minimalna… uzrok pada su DRHTAVE RUČICE , a to će se lijepo vidjeti u
postocima na kraju mjeseca kad Tomislav izračuna/ nabavi iz SDA / koji je udio raznih fondova a koji ostatak / raznih mallih drhtavih ručica /
Obzirom da Tomislav prati već sad ovo napisano, vidi cijeli cirkus do danas, i pretpostavka je da su prodavali……
vidjet ćemo tko najviše…..? ne znam….neću pisat unaprijed jer pretpostavljam da je omjer 20 % fondovi
ostalo 80% RUČICE… a valjda sam fulala

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Što je to racionalno? Sve se vrti oko zarade. A tko ne želi kupiti za manje a prodati za više?! To žele svi. U tom je bit trgovanja.” Veliki mogu to bolje.” slažu dobru poziciju da bi za 6-12. mjeseci bili i di tri puta bogatiji. U tome je poanta. To svi znamo jer je računica jednostavna. Papaaaaaa…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Što je to racionalno? Sve se vrti oko zarade. A tko ne želi kupiti za manje a prodati za više?! To žele svi. U tom je bit trgovanja.” Veliki mogu to bolje.” slažu dobru poziciju da bi za 6-12. mjeseci bili i di tri puta bogatiji. U tome je poanta. To svi znamo jer je računica jednostavna. Papaaaaaa…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Što je to racionalno? Sve se vrti oko zarade. A tko ne želi kupiti za manje a prodati za više?! To žele svi. U tom je bit trgovanja.” Veliki mogu to bolje.” slažu dobru poziciju da bi za 6-12. mjeseci bili i di tri puta bogatiji. U tome je poanta. To svi znamo jer je računica jednostavna. Papaaaaaa…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Štovanom autoru,

uživam u Vašim osvrtima koji su vrlo objektivni i faktografski napisani, ali molim da naslov odražava sadržaj teksta.

Kada prema naslovu odaberemo članak nadamo se da ćemo na tu temu biti i prosvijetljeni.

Postoji razlog samo mislim da nije racionalan.
Nime jedan od glupljih razloga pada je HANFA i njezino neselektivno odobrenje OMF ulasku na tržište bez inzistiranja da isti uđu ograničeno i sa odreženim vremenskim razmakom, a rezultati HANFA-inog propusta danas su oćiti + globalni utjecaj i to je to.

pofuk ovde
evo vec pokuisavam od ponoci zaspati al me muci naslov Vaseg teksta
pa pobogu gdje trazite racionalno objasnjenje na iracionalnoj temi kao sto su burza i dionice???????
nemojte ovo krivo shvatiti ali Vam se u dobroj namjeri obracam jer zbog Vaseg naslova nisam oka sklopio do sad
idem sada pokusati opet utonuti u san ,al Vas molim ne samo kao kolegu po dionicama ,ne samo kao kvalitetnog analiticara vec i kao virtualnog prijatelja da imate sljedeci put na uma da sam ja osjetljiva biljka koja se zblizila sa Vama i utvaram si da smo si bliski i da Vam je stalo do mog psihofizickog mira
unaprijed hvala
pofuk

DIONICE !?! – Ma daj, prije nečija igračka.

FINANCIJSKI SAVJETNIK i BROKER ista osoba, aha – samo koji će te to financijski savjetnik savjetovati da nešto kupiš ili prodaš i po kojoj cijeni A DA TO BUDE PRAVEDNO – ako je on i broker kojem je u interesu ZARADA, dakle PROVIZIJA koju ti uredno naplačuje prilikom SVAKE TRANSAKCIJE.

Zašto je HT tako nisko ? Što je uzrok pada dionica ?

Razmišljajte o cijenama koje zadajete na prodaji. Što bi se dogodilo kada bi svi za HT tražili 400 kn ?

PA VRIJEDIO BI ONDA 4 0 0 KUNA !!!!

Budite se ljudi.

Na vama drugi zgrču, doveli su Vas u paniku i tjeraju da prodajete crkavicu, da bi njima bilo bolje za neki sada ne moguće reći koji vremenski period.

Na Vašem strahu – drugi zarađuju.

Ne slušajte brokere – ni gore navedene savjetnike, na Vašu siću njihove provizije se obrću.

Počnite VI cijeniti svoje !!! -Pa će i drugi.

Tu je recept za uspjeh.

/Razmislite kako danas nešto vrijedi 250 a do prije neki dan 270 prije još koji da 300 , halooooo – sve to bez nekih poznatih razloga – VI RADITE CIJENE NA KJE STE NAVEDENI DA IH RADITE —/

P R E S T A N I T E

Oh da unaprijed zahvaljujem na moguća ismijavanja

New Report

Close