Grad Zagreb obitelji Maršanić za zemljište na okretištu ponudio odštetu: Oni ju odbili jer misle da vrijedi više

Naslovnica Forum Komentari članaka Grad Zagreb obitelji Maršanić za zemljište na okretištu ponudio odštetu: Oni ju odbili jer misle da vrijedi više

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

79e po m2 LOL

mi smo ipak zemlja slučaj


79e po m2 LOL

a kolko ti misliš da vrijedi poljoprivredno zemljište u prečkom? 500eur po m2? to može 100eur po m2max vrijediti. na kraju će pastir banditić pomaknut okretište i lik će dobit mjesto za saditi krumpire.
jedino šta će nas taj pastirov manevar koštat par milijona eur

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

tržišno vrijedi najmanje 400eur po m2

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


tržišno vrijedi najmanje 400eur po m2

da ako je stambena namjena ali nije. kažem ti polje krumpira, tj. sad je prometnica znači ni to

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



tržišno vrijedi najmanje 400eur po m2

da ako je stambena namjena ali nije. kažem ti polje krumpira, tj. sad je prometnica znači ni to
[/quote]

kolega, ćim je okretište izgrađeno nije polje krumpira, a i prečko je po gupu mješovita namjena također, znam da postoje rekreacijske i zelene zone da ali nisam siguran da li grad zagreb uopće ima podrućja polj. namjene…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Pa Mamiću je grad na Trnju za cestu kaj prolazi pokraj nebodera prije 10 godina platio cca 1200 eur/m2.

A ovo nije cesta nego TRAM pruga.
Sigurno je jeftinije platiti nego izmještati prugu.

Ovo je privatno vlasništvo i nije u posjedu grada.

Prošla su vremena kada su komunisti i Bandić mogli otimati zemljište starosjediocima.

PLATI ili VRATI!




tržišno vrijedi najmanje 400eur po m2

da ako je stambena namjena ali nije. kažem ti polje krumpira, tj. sad je prometnica znači ni to
[/quote]

kolega, ćim je okretište izgrađeno nije polje krumpira, a i prečko je po gupu mješovita namjena također, znam da postoje rekreacijske i zelene zone da ali nisam siguran da li grad zagreb uopće ima podrućja polj. namjene…
[/quote]

Ima na Jakuševcu.

Izrazito je teško komunicirati sa “narodom” i “ljudima” o konkretnim i dokazivim stvarima putem egzaktnih formula i točnih podataka.
Sama zona i namjena zemljišta je izrazito bitan podatak ali nikako jedini i isključivi. Da bi neka zona postala to što jeste mora se dio zemljišta “žrtvovati” za zajedničke prostore (cesta, park, škola… – javna i društvena namjena) a to apsolutno ne znači ovo što neuki uzimaju si neopravdano pravo da tvrde nešto o čemu neznaju ništa.
Naime, ovo zemljište prema važećim zakonima i usporedno sa sličnim zemljištima (Beč, Munchen, Bratislava, Prag…) ipak ima značajno veću vrijednost od ponuđenih novaca i ona iznosi cca 320,00 €/m2.
Kako god to tko gledao i računao trenutno je to tržišna vrijednost i evo ovim putem besplatna procjena i savjet vlasnicima koliko to uistinu vrijedi.
Naravno da mogu i samo naručiti procjenu od ovlaštenog sudskog vještaka-procjenitelja ali samo i isključivo nekog tko je ustrajno godinama samostalan i neovisan!

If there is not justice for the people, let there be no peace for the government

New Report

Close