Brkić: Agrokor otkriva klijentelistički kapitalizam u kojem živimo

Naslovnica Forum Komentari članaka Brkić: Agrokor otkriva klijentelistički kapitalizam u kojem živimo

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

što je to Klijentela?

Krivac za nastalo stanje u državi je sama Vlada. Pogledajte situaciju u zdravstvu. Sklopljeni ugovori o
odgođenom plaćanju- kakvog nema nigdje u Europi. Vlada donose zakon u najdužem roku plaćanja
60 dana…a ona sklopi ugovor na 180 dana..??? Bolnicama plaća račune nakon svih vanpameti rokova.

Opet smo na početku. NEMA niti jedne jedine promjene – sistemske – koja bi pomogla cijelom sustavu.
Sustav funkcionira sporadično. Banke, turizam, SVE NA KREDITIMA.
Zdravstvo na kreditima… novac za umirovljenike….u bankama na kreditima..TROŠIMO BRŽE nego
stvaramo.
Lokalna uprava- IDE U KONKURENCIJU privatnicima i građanima-i tako ih uništava.
Općine i Gradovi UZIMAJU KREDITE , ulažu poslovno…… u objekte koje iznajmljuju, u infrastrukturu
koju naplaćuju putem građana, povećavajući im cijene troškova života,…
Uzimaju novac iz fondova, stvara se prividna slika napretka ,a iza toga je SIROMAŠNO I ZADUŽENO
društvo, čiji građani spajaju kraj s krajem……..i tvrtke- KOJE NE STIGNU PLAĆATI sve obaveze koje
su im nametnute za financiranje PRORAČUNSKIH DUGOVA. potrošenih na nevažne stvari….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

gospodine Brkiću nešto ste mise kasno sjetili pitati i bitipametni! Znali ste vito i ranije samo… gazda jekrenuo sa planom izvlačenja novaca još prije 2013 kada je svima bilo jasno gdje mu ide limes! A njegov nije težio “0” već “imploziji svega oko sebe! Pa i Ministar Marić je imao tabelu koju imam i ja, u kojoj je bio popis imovine za rasprodaju … pametnome dosta

If there is not justice for the people, let there be no peace for the government

Kako ga je toda uvaljao svima pa i meni klijentelisticki bez vazelina..
Gospodo ako on njegova familija i svi oni koji su ovaj dug napravili a koji cemo vjetovali vi meni ili ne MI vracati… ne zavrse cec slijedeci tjedan u zatvoru yo je dokaz da su iz politike pa i sire svi umoceni do vrata u ovo..
U americi bi vec odavno dobili nekoliko dozivotnih bez prava pomilovanja..
A kod nas su jos ugledni gradjani..
Kad se samo sjetim da mu je ona tuka od kceri bila proglasavana najboljom menadjericom dodje mi za povracat…
Pa ti ljudi su potpuno izgubili dodir sa realnoscu..
Sve na kredit… Doslovno od wc papira pa na dalje… I jos su glumili drustveni status..
Koliko je samo love sakriveno vani… I to love od kredita… Nase love koju cemo godinama vracat…
Ja sam za uvodjenje smrtne kazne… Majke mi

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

General Pinochet bi to riješio vrlo brzo , ali ajde spomeni to , odma bi te proglasili nacistom i ne znam kako još !

Nego di je ona najuspjesnija menagerica Puljic… Ili kako se zove..
Ovo ja zovem lolovlukom… A ne jadnog sanadera za milion dva eur…
Ovdje su otisle na desetke milijardi eur..
Jebate kakvi ludjaci…. Ja sebi nemigu doc…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

New Report

Close