Otkad sam otvorio pogon, osjećam se kao mafijaš, stalno mi dolaze neke inspekcije

Naslovnica Forum Komentari članaka Otkad sam otvorio pogon, osjećam se kao mafijaš, stalno mi dolaze neke inspekcije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Priča lijepo objašnjava razloge zbog kojih ljudi masovno odlaze van. Mnogi više jednostavno ne žele živjeti u ovom birokratskom paklu.

...ladies and gentlemen....AC/DC

nevjerojatna je ta država, da može čovjeka toliko izluditi da se na kraju pred mafijašima koji mu svakodnevno dolaze po reket sam osjeća kao mafijaš. štokholmski sindrom.

Sve bi bilo u redu da je svima koji su mu dolazili u “inspekciju” djelio mazalice .

A uhljeba se toliko za Kukuriku Vlade namnožilo i svakodnevno su izmišljali nove propise i zakone da bi se vidjelo kako oni nešto rade i kako su potrebni i čak što više da ih je premalo…

Od kada je došla ova nova Domoljubna Vlada čini mi se da se usporilo zapošljavanje uhljeba i izmišljanje novih zakona i propisa ?

Eppur si muove !

.

pa šta si ti mislio , treba smradove uhljebe nahraniti .ovoga ima samo kod nas i u sjevernoj koreji.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

….. stalno mi dolaze neke inspekcije ….. pa počasti ljude i dogovori se ( šalim se )

Inače ovaj slavonski kulen ( ako je zista dobar kako kažu ) bi treba biti ZAISTA SLAVONSKI ….. trebaju se organizirati u zadruge i osnovati klaster.

Zadrugarstvo bi trebalo biti temelj uspješne poljuprivrede u lijepoj našoj …… inače će kapital domaći i strani sve pokupovati.
Ministarstvo poljuprivrede treba biti puno aktivnije …… trebaju biti zaista servis OPG-vima.

Treba definirati jasna pravila i omoguciti poduzetnicima da kada inspekcije reketare da ih ne puste u pogon. Jasnim pravilima zastiti ce se i poduzetnici i inspekcije. Ne smije biti moguce da inspekcije rade sto hoce, kada hoce i kako hoce. I ne smije se pisati kazna odmah, prvo upozorenje da se otkloni nedostatak s razumnim rokom za odklanjanje. Kazna samo ako se nedostatak ne ukloni u razumnom roku. To je normalno ponasanje u trzisnom drustvu.

stav poreznika i inspekcije i jeste takav; od kuda tebi uopće pogon, ako nisi mafijašio i do sada, to je njima i čudno, kako si se do sada uspio provući kroz njihovu razapetu mrežu, zato sada moraju malo jače potezati, da im opet ne izmigoljiš

ja se ne osican ko, mafijas ali mi isto stalno prijatelji dolaze !
ali iskreno jeli mislite da to nekog interesira ?
samo one koji su u slicnoj situaciji to interesira !
a 75% hrvata, smatra ko i inspekcija !
a za 50% hrvata je propali poduzetnik, dobar poduzetnik.

dolaze mu radi sklonosti nekih da varaju i kradu. kad se uvjere da sve radi pošteno, prestat će dolaziti.

...povijest se ponavlja...


….. stalno mi dolaze neke inspekcije ….. pa počasti ljude i dogovori se ( šalim se )

Inače ovaj slavonski kulen ( ako je zista dobar kako kažu ) bi treba biti ZAISTA SLAVONSKI ….. trebaju se organizirati u zadruge i osnovati klaster.

Zadrugarstvo bi trebalo biti temelj uspješne poljuprivrede u lijepoj našoj …… inače će kapital domaći i strani sve pokupovati.
Ministarstvo poljuprivrede treba biti puno aktivnije …… trebaju biti zaista servis OPG-vima.

Mislili su i u Venezueli kako će zadrugarstvo kao temelj gospodarstva isto vinuti u neslućene visine , pa su na kraju svi zadružno bankrotirali.


dolaze mu radi sklonosti nekih da varaju i kradu. kad se uvjere da sve radi pošteno, prestat će dolaziti.

Tipično promašeno razmišljanje jednog hrvatskog uljeba i parazita.

...ladies and gentlemen....AC/DC



dolaze mu radi sklonosti nekih da varaju i kradu. kad se uvjere da sve radi pošteno, prestat će dolaziti.

Tipično promašeno razmišljanje jednog hrvatskog uljeba i parazita.
[/quote]

a jeli? nisam znao…hvala na informaciji. sebe si prepoznao u mom postu očito. uskoro očekujem da ćete početi ubijati ljude, pa ćete policajca koji vas dođe privesti pozvati na red i reći mu da je uhljeb.
tko vam je debilima to utuvio u glavu???
ja radim u inozemstvu inače, tako da sigurno nisam tvoj uhljeb. ti nemaš novaca da platiš moje kompetencije i zato pripazi što pišeš. svoje frustracije riješi kod psihijatra. a uhljeba se sjeti kad budeš bolestan ili kad te netko opljačka…tada ćeš plačući dozivati uhljebe.

...povijest se ponavlja...


stav poreznika i inspekcije i jeste takav; od kuda tebi uopće pogon, ako nisi mafijašio i do sada, to je njima i čudno, kako si se do sada uspio provući kroz njihovu razapetu mrežu, zato sada moraju malo jače potezati, da im opet ne izmigoljiš

Dobar… 🙂 thumb’s up!

,

Zadruga ne znači komunizam negu udruženje malih da ih veliki ne bi satrli. Bez zadruga mali OPG-ovi će teško opstati. Drugo riješenje je oslanjanje na velike trvtke recimo podravka i slično ali i u tom slučaju je opet bolje ići kao dio udruga -zadruga- .
Inače ova vrsta djelatnosti ….PROIZVODNJA POLUTRAJNIH I TRAJNIH PREHRA. PROIZVODA namjenjeni širij distribuciji traži viši nivo znanja i kontrole.

Ovo s Orbicom je malo smišno jedino ako nije namjenjeno samim djelatnicima Orbica.

New Report

Close