Ministar poziva Rimca na kavu

Naslovnica Forum Komentari članaka Ministar poziva Rimca na kavu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

RIMAC JE CAR I TREBA MU DATI 1O MILIJARDU EURA I NEKA ZAPOSLJAVA , A NE TODORICU RIMCI TREBA DATI MINISTRE RIMCUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

OSOBNO NEPOZNAJM G RIMCA AL SVAKA MU CAST U JEDNO DRZAVI POPUT HR DA NESTO NAPRAVIS JA MISLIM DA SVI MINISTRI I SVE VLADE DO SAD TREBAJU LIZATI POD KUD HODA ,POSTIGAO JE VISE NEGO ONI SVI ZAJEDNO A SVI TAKO SKOLOVANI A NIKO NIS NEZNA, BRAVO RIMAC SAMO TAKO

Koja neozbiljnost.zove covjeka na kavu.nije mi simpatican rimac jer mislim da je samopromotor ali mu cestitam ako je zaposlio 150 ljudi. Ovi ministri mu se moraju pokloniti i doci na noge da vide gdje radi k kako radi i da ga pitaju:kako vam mozemo pomoci da zaposlite jos 150 novih radnika. Kad se to desi onda cu znati da su promjene pocele.


Koja neozbiljnost.zove covjeka na kavu.nije mi simpatican rimac jer mislim da je samopromotor ali mu cestitam ako je zaposlio 150 ljudi. Ovi ministri mu se moraju pokloniti i doci na noge da vide gdje radi k kako radi i da ga pitaju:kako vam mozemo pomoci da zaposlite jos 150 novih radnika. Kad se to desi onda cu znati da su promjene pocele.

nikada to nitko ne radi od političara, vrijeme je da se stvari pokrenu, ne dolazi novacu proračun s neba, a Tihomir to dobro zna za razliku od Milanovića, on misli da još imamo rezervi dinara u Jugobanci

New Report

Close