‘Ništa još nije gotovo, idemo na novi krug konzultacija’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Ništa još nije gotovo, idemo na novi krug konzultacija’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

svaki kandidat izabran u roku 24 sata je bolji od tvoga nesposobnog idola, sunce bakino, kako on nama drži predavanja, pa neće se prijaviti neki prolaznik sa ulice, ja bih volio da predlože vašeg Slavka Linića, e onda bi tek vidio što je pomutnja

prva i najbitnija stvar koju hdz mora napravit kad dođe na vlast je lustracija. u europi je 1945 završio ww2, države su se počele razvijat, napredovat, a kod nas još nije završio jer mi još uvijek imamo komuniste u politici. dok se toga ne riješimo bit ćemo u prošlosti.

NARCISA će danas presuditi, i dati mandat za sastavljanje Vlade HDZ-u…..dok je kaša još vruća,
brzo SVI ZA STOL !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Gospodin Grabin zaboravlja da je upravo ono sto su njegovi pokusavali isforsirati protivno glasu i volji gradana koji su vecim dijelom glasali za opciju koje ce cini se ipak i formirati vladu…

Medutim nije neocekivano da se njegova opcija, kao i neki njihovi sateliti sa marginalnom zastupljenoscu u glasu naroda poput primjerice HNS-a, samoproglasavaju voljom naroda obzirom da smo od strane njihovih mentora na isto navikavani jos od 1945. …

Pritom se oslanjaju na glasnost u jednom dijelu naroda kojem za njihove vlasti uistinu uvijek bude bolje iako je to na ustrb drugog dijela…

Na njihovu zalost, kao i zalost njihovih simpatizera, danas to vise ne prolazi i uloge i pozicije u drustvu se mijenjaju…

Jedino sto iznenaduje je to da se oni tome i dalje cude…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

pa kaj neprestano naganjate te komuniste!!?? kod nas su stalno na vlasti od 90-te u ovom ili onom obliku. 90% prvobitnih hadezeovaca (koji su doduše preko noći postali hrvatine) i 99% sdpeovaca ja bilo u savezu komunista i to istaknuti članovi. tako da… meni svejedno. gledam svoja posla i hebe mi se i za lijeve i za desne. ali ovom psihologu mislim da je potreban psihijatar!

Hoće li se danas slikat s predsjednicom ?

Sutra će već biti kasno!

DAJ PET !!!

Europa će crknut od smijeha , kad čuju da je na čelu države RH – PSIHIJATAR.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pa zar nije bolje da je na čelu psihijatar umjesto psihičkog bolesnika???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Pa zar nije bolje da je na čelu psihijatar umjesto psihičkog bolesnika???

za nju nije, slaba je potrošnja medikamenata, kako kod njega, tako i sveukpnog glasačkog potencijala

New Report

Close