Vrhovni sud ukinuo presudu? Ivo Sanader može na slobodu

Naslovnica Forum Komentari članaka Vrhovni sud ukinuo presudu? Ivo Sanader može na slobodu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

šteta da malo kasni, mogao je doprinijeti prezentaciji programa

gluma gotova hdz dolazi na vlast i sandi na ide van koje su to pretstave bravo ivo mozese dalje u igru .svaka cast moj si uzor ja sad radim ko ti sve je nase hahahahhahahah koja smijurija od suda

WILLKOMMEN !!!!!!!!!!!

DAJ PET !!!

Ovo mi je vrlo drago. Sada svi Hrvati znaju na čemu su, i kako se mogu ponašati u ovoj državi.

Treba g. Sanadera pod hitno kandidirati umjesto Karamarka za premijera.

Ovi iz Milanovićeve Vlade su do kraja za.hebali sve što su mogli, kao što kaže HDZ najnesposobnija Vlada do sada (što se mogu složiti) a imaju samo nekoliko posto iznad njih.

trebali bi bez problema 20% imati prednost.

Stavite Ćaću na Karamarkovo mjesto!

Ovo je bilo nekako očekivano, od samoga početka, i prava je ilustracija stanja u našoj domovini.

Sada svakome mora biti očito da su i sudstvo i zakoni kao i ekipa koja to provodi obična sprdačina, i da se to mora promijeniti.

A umjesto toga, ja ovdje vidim raspravu o HDZu i SDPu kao našoj stvarnosti i budućnosti, umjesto da se raspravlja šta da se napravi s tom ekipom, kako da ih se makne što prije i promijeni nešto.

graziani [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

Oslobodite i mučenika, geodetskog pomoćnika, Zagorca! Pravda za sve! [emo_plazi]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Ovo je bilo nekako očekivano, od samoga početka, i prava je ilustracija stanja u našoj domovini.

Sada svakome mora biti očito da su i sudstvo i zakoni kao i ekipa koja to provodi obična sprdačina, i da se to mora promijeniti.

A umjesto toga, ja ovdje vidim raspravu o HDZu i SDPu kao našoj stvarnosti i budućnosti, umjesto da se raspravlja šta da se napravi s tom ekipom, kako da ih se makne što prije i promijeni nešto.


A gdje ćeš takvo što pročiatati po medijima?To znamo nas nekoliko desetaka tisuća i nedovoljni smo za bilo kakvu promjenu, iskreno se nadam da se varam

VSRH nije utvrdio da Ivo Sanader nije kriv, samo je sve vratio na ponovno i pravičnije suđenje, nepoštivanje ili neslaganje s odlukama VS pomalo signalizira nepovjerenje u pravnu državu

“Još odluku nismo dobili koja će obrazložiti razloge ukidanja, no u prvom dijelu je rečeno da je odluka ukinuta o teškim povredama procedure.
Teško je povrijeđeno konfrontacijsko načelo, jer su se svi su okrivljenici branili šutnjom.
Na krivi se način utvrđivao nerazmjer prihoda i imovine, ali su se i neki drugi iskazi prilagođavali i krivo interpretirali.
Jadranka se Kosor osjetila ugroženim od njega, pa je krenula o obračun.
Kroz medije se sustavno plasirala teza o korumpiranosti Sanadera.
Da je to istina, naš bi pravni sustav dokazao ova naklapanja.
Ne postoji niti jedan materijalni dokaz da je tome tako.
Ovo je odličan ishod.
Nama nije drago da se mora polagati jamčevina, a on nije nikada htio pobjeći.

Mi imamo dokument akcije Juda iz kojeg proizlazi da je Jadranka Kosor usmjeravala svjedoke, ali i da je Bajić plasirao informacije u medije.

Ovo je opasno jer pokazuje spregu medija, DORH-a i izvršne vlasti.

Postoji doista teorija zavjere.
Rijetko sam svjedočila takvoj sinkronizaciji.
Mi ćemo u novom suđenju pokazati svašta, jer se ljudi sada manje boje.
Uloga gospodina Bajića je takva da ovi predmeti predstavljaju kraj njegove ere.
Čak mu ni zakon u kojem je dobio ovlasti granice zlouporabe nije uspio opstati.
Ovdje se radi o selektivnom progonu, jer mnogi su imali i aktivnije uloge, ali nisu bili optuženi.
Moramo zahvaliti Bogu što imamo pravnu državu jer bismo mogli postati država linča.
Za suce koji su radili ovaj predmet nisam čula ništa loše.
Konačno je ovdje počelo gledati dokaze”, rekla je Sloković.

Presuda se ukida i predmet se vraća prvostupanjskom sudu na ponovno suđenje i odluku
“zbog počinjenih bitnih povreda odredaba kaznenog postupka, između ostalih, i teške povrede prava na pravično suđenje”,

navodi se u obrazloženju.

.

Di treba uplatit te kune da Ivo iziđe iz Rementinca i ponovno bude izabran za premijera.


Ovo je bilo nekako očekivano, od samoga početka, i prava je ilustracija stanja u našoj domovini.

Sada svakome mora biti očito da su i sudstvo i zakoni kao i ekipa koja to provodi obična sprdačina, i da se to mora promijeniti.

A umjesto toga, ja ovdje vidim raspravu o HDZu i SDPu kao našoj stvarnosti i budućnosti, umjesto da se raspravlja šta da se napravi s tom ekipom, kako da ih se makne što prije i promijeni nešto.

Kolega potpuno se slažem s Vama. Tu sam nekoliko puta napisao da su zakoni doneseni za mafiju.
Najveći je problem što privatno vlasništvo nije zaštićeno, kao i društveno.
A pošteni čovjek se ne može obraniti od lo.pova na zakonit način, osim silom.

Zato kada me vani pitaju da li da ulože u Hrvatsku, ja kažem NE, jer nema nikakvih načina da zaštite svoje privatno vlasništvo.

Bilo od mafije, korupcije, reketarenja ili samih lo.pova.

I u pravosuđu lo.povi i oni koji nisu u pravu imaju prednost.

Jedini način po meni je da moramo državu graditi od početka, sve koji ne mogu dokazati imovinu, oduzeti im i u zatvor na 30 godina. 10 godina za svaki nedokazan milion. Jedino tako Hrvatska ima šanse.

ps. Roditelji su mi javili da “gospoda” kradu mi orahe iz vrta.
Samo ću reći da imate sreću. Kad se vratim iz inozemstva, uz pištolj imam i sjekiru.

Lijepo ću lopovu odsjeći ruku na licu mjesta. Kao što rade u zemljama u kojim radim.
Pa neka policiji objašnjava kako mu je ruka otpala na tuđem zemljištu, u tuđem vrtu.


Sada svakome mora biti očito da su i sudstvo i zakoni kao i ekipa koja to provodi obična sprdačina, i da se to mora promijeniti.

***a kome još uvijek nije jasno toplo preporučam knjigu Korporatizam od Jeffrey Grupp-a, ima i hrvatski prijevod i može se kupiti u Hrvatskoj…a tko je škrt kupit knjigu može je posuditi iz gradske knjižnice

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

U svemu ovome drago mi je prije svega da su ljigi Baji svi ključni predmeti pali u vodu, a Stazić će malo manje kenjkavati

New Report

Close