Mamići se ipak danas popodne vraćaju u Hrvatsku, dobili pozive na obavijesne razgovore

Naslovnica Forum Komentari članaka Mamići se ipak danas popodne vraćaju u Hrvatsku, dobili pozive na obavijesne razgovore

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

još večeras će se gledati na dnevniku, nema od toga ništa, što kaže Ćiro, sve je poznavajući Mamića, pokriveno

Mamić nije svetac ali klub koji vodi je uspješan a da se treba opredijeliti izmedju njega i Jovanovića u tom sukobu 95% ljudi je na strani Mamica jer Jovanovic ima puno zloće u sebi

u ovom sukobu je 95% ljudi na strani mamića, a protiv SDP-a

Ignore: KressoM, delux

Ja ne vjerujem da će se Mamićima nešto naći.

Oni spadaju u onu grupu ljudi koje je HDZ, SDP obogatio na način da je pisao zakone za njih.

Uz dobre odvjetnike i ako nisu bili pohlepni (za što ne vidim razloga), čitaj ako su bili pametni, neće im se ništa naći.

Ono što mene smeta je ova halabuka koja se je pojavila oko ispitivanja imovine Mamićevih.

Pa oni su građani Hrvatske (kao i svaki drugi), koliko vidim dosta loši poduzetnici čija poduzeća grcaju u dugovima. To mi je isto normalno za poduzetnike u Hrvatskoj.
Znači mogu se ispitati kao svi drugi.

Ono što mene smeta je Mamićevo prozivanje crvenih koji ga progone.

Ja ću su ga samo podsjetiti na njegove dobre poslovne veze s Bandićem otkada je gradonačelnik Zagreba. Da ne zaboravimo koliko je Bandić ukucao naših novaca (zagrepčana) u Dinamo i dinamov (pardon) gradski stadion.

Mislim da većeg crvenog komunista od Bandića nema.

Osnivač zagrebačkog SDP-a, završio ONO i DSZ (za oni koji su mlađi: ništa nas ne smije iznenaditi).

Znači glavnog crvenog komunistu je postavio čak za počasnog predsjednika Dinama.

O njegovim građevinskim pothvatima u Zagrebu drugi put.

Hoću reći, crveni komunisti mu nisu smetali kad je dobivao lovu od grada i kada je poslovao s njima.

Tako da je meni ovaj Mamićev igrokaz i optužbe stvarno smiješne.

A još mi je više smiješno što neki ljudi brane Mamiće jer ih crveni komunisti napadaju.

Pa da nije bilo “crvenih komunjara”, ne bi bilo ni Mamića.

Ili to još nekome nije jasno.

Lp

@hasenfefer
“”

[/quote]

mlađi će uživati, dok od vas budu učili, ajte još jednom pojasnite navedene skraćenice”””

Ma ovo on namjerno krivo uci mlade komuniste pripravnike. Sram nek ga bude. Utata jedan obicni.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ovo je prilika da se riješe Mamića zauvijek i tako će izgleda biti,porezna prijevara nekoliko milijuna kuna,možda nije ni 10 milijuna,sve je to malo.Samo me zanima tko će odgovarati za imunološki ako ode u stečaj a znamo tko je vlasnik,vrijedi sigurno više od ove porezne prijevare,tko odgovara za petrokemiju koja gubi stotine milijuna kuna godišnje i ubrizgavaju se novac za naše buduće mirovine,đuro isti slućaj i još puno takvih firmi kojoj je vlasnik i uništivač sama država.Hoće li političari odgovarati,sigurno neće,njima treba detaljno provjeriti imovinu u odnosu na primanja jer u imovinskim karticama pola toga ne prikažu.

ONO i DSZ= općenarodna obrana i društvena samozaštita, ako se dobro sjećam.
Mamići su izvrsna slika na koji način (ne)funkcionira sustav u Hrvatskoj. No ono što je bitno da ima puno većih od Mamića kojima je država davala i daje znatno više.
Mamići sve što su radili i rade nisu sami izmislili nego su vidjeli od drugih još većih od sebe.
Naravno da SDP predizborno kuha ali kad im je npr. Bandić za svo vrjeme vladanja SDP u Zagrebu punio kasu onda je to u redu.
Zainteresiranima šaljem link, siguran sam da ćete prepoznati mnoge oko sebe koji se uklapaju:
Kronizam


Mamić nije svetac ali klub koji vodi je uspješan a da se treba opredijeliti izmedju njega i Jovanovića u tom sukobu 95% ljudi je na strani Mamica jer Jovanovic ima puno zloće u sebi

je da, strašno je uspješan taj dinamo. U 15 godina otkako se mamići trulo bogate na njemu, a nitko ih ne može otjerati, pobjedio je samo jedan ozbiljan klub – Villareal. I to je to. To su svi silni uspjesi u 15 godina. A hoćemo li sada nabrojiti mamićeve uspjehe koje je ostvario preko kluba? e tu se već ima šta nabrajati.

@hasenfefer
""

mlađi će uživati, dok od vas budu učili, ajte još jednom pojasnite navedene skraćenice"""
[/quote]

ONO i DSZ. Mislim da je Andy dobro preveo skraćenicu.
Ja sam to zvao: Ništa nas ne smije iznenaditi.

Ja sam imao taj predmet u srednjoj školi i glupljeg predmeta od osnovne škole do faksa imao nisam.
Morali smo svakakve gluposti učiti od vrste bojnih otrova do pucanja, sastavljanje puške i prve pomoći.
Naravno i pranje mozga s jugoslavenskim glupostima.

Jedan dan su nas i u Vrapće poslali. Ne u ustanovu, već na streljanu.
Makar su nas moli slobodno i u ludnicu poslati poslije učenja toga.

Sada ne znam kako je fakultet TOGA izgledao.
Ali da mladima objasnim taj fakultet u Jugoslaviji je bio ugledan kao da danas završite Promet u Zagrebu.

Samo sam htio skrenuti pažnju na kompetencije koji naš dragi gradonačelnik ima dok samostalno upravlja gradom 24 sata.

Stručnjak za sve. Ništa ga ne može iznenaditi. Osim kada ga pitaju za kriminal.
Tada institucije rade svoj posao. Osim kada počnu raditi svoj posao.
Onda imamo politički progon.
Pa nisu nas samo zadužili uništavanjem tvornica i uzimanja kredite za njih.
Bolje nisu prošla gradovi, sela, općine.

Ja stvarno mirno spavam jer znam da našem gradom Upravlja čovjek koji je završio ONO i DSZ.

Jer ga ništa ne može iznenaditi.

Mamići uzimali novac od Dinama koje je dobivao od grada Zagreba.

Počasni predsjedniče dajte izjavu.[emo_cool]



Mamić nije svetac ali klub koji vodi je uspješan a da se treba opredijeliti izmedju njega i Jovanovića u tom sukobu 95% ljudi je na strani Mamica jer Jovanovic ima puno zloće u sebi

je da, strašno je uspješan taj dinamo. U 15 godina otkako se mamići trulo bogate na njemu, a nitko ih ne može otjerati, pobjedio je samo jedan ozbiljan klub – Villareal. I to je to. To su svi silni uspjesi u 15 godina. A hoćemo li sada nabrojiti mamićeve uspjehe koje je ostvario preko kluba? e tu se već ima šta nabrajati.
[/quote]

I ne zaboravimo još jedan uspjeh.

Navijačima Dinama je zgadio nogomet i otjerao ih s tribina.

Ali ako su Mamići uzeli 112 miliona kuna od Dinama onda nije ni čudo što nije bio uspješan.

To je veliki novac. Toliko grad Zagreb Dinamu da u 12 godina.

po tome se postavlja pitanja za što je to točno grad Zagreb davao naš novac?

Pod grad zagreb mislim na gospodina gradonačelnika Bandića.

Klupko se odmotava.

New Report

Close