Josipović pobijedio u Zagrebu i 14 većih gradova, a Grabar Kitarović u sedam

Naslovnica Forum Komentari članaka Josipović pobijedio u Zagrebu i 14 većih gradova, a Grabar Kitarović u sedam

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Josipović odnio pobjedu u Zg i drugim većim gradovima, Kitarović u ruralnim sredinama i u inozemstvu.
Zar ovaj podatak ne govori da su za njega glasali građani -intelektualci a za nju , nek se nitko ne ljuti, osnovnoškolci i to ako su.
Dijasporu ne želim komentirati, poznato je kako dišu, domoljubi koji su pobjegli iz domovine.
Samo jedno pitanje a i preporuka: hrvatski narode, birači, zar ćete dopustiti da na vlast opet dođe stranka koja je ovu zemlju dovela tu gdje je sad, a što je sadašnjoj vlasti bilo nemoguće ispraviti u jednom mandatu.
Zato : PAMET U GLAVU U DRUGOM IZBORNOM KRUGU


Zato : PAMET U GLAVU U DRUGOM IZBORNOM KRUGU

tako je! pamet u glavu i ne dajte glas onome tko je prespavao 5 godina mandata i kojeg ne pamtimo ni po čemu dobrom osim po potrošenih 250 milijuna kuna na lagodan život na pantovčaku! pamtimo također njegovu šutnju na izgubljene 3 godine urušavanja hrvatske pod njegovom SDP/HNS vladom tj. po 12 kvartala pada BDP-a za redom što nema čak niti grčka koja je sinonim propadanja u EU!!!

Jastogmore, u pravu si, govori ovaj podatak dovoljno.

Naime, u gradovima je lakše manipulirati narodom nego van gradova. Zato se je i u Rumunjskoj vlast prije 90ih trudila naseliti ljude u gradove, iz sela.

Po Orwelu.

“Svaki put za vrijeme izbora saznam koliki sam seljak” tako je jedan gledatelj komentirao sinoć na Tv-u, još se pitao spada li Severina u one druge tj. urbane glasače..?!! Razlike u većini osvojenih gradovima su toliko malene da se ne može govoriti o karakterističnim glasačima! Osim toga, Zagrepčani su uvijek glasni i pljuju po primitivnim doseljenicima (Bosanci, Hercegovci, Dalmatinci) koji su, eto, preplavili grad- čine li oni upravo onu prevagu na strani Josipovića????

pa moze i ovaku:
“Za njega su glasali drzavni sluzbenici koji vecinom i zive u velikim gradovima ”
I da; ja zivim u ruralnom djelu Hrvatske, i da; ja i moj muz smo visoko obrazovani, bez roditelja i rodbine u drzavnim sluzbama.
Eto takvi NISU glasali za Josipovica, i hvala gospodine na Vasim finim “obrazovanim” uvredama ruralnog djela Hrvatske.


pa moze i ovaku:
"Za njega su glasali drzavni sluzbenici koji vecinom i zive u velikim gradovima "
I da; ja zivim u ruralnom djelu Hrvatske, i da; ja i moj muz smo visoko obrazovani, bez roditelja i rodbine u drzavnim sluzbama.
Eto takvi NISU glasali za Josipovica, i hvala gospodine na Vasim finim "obrazovanim" uvredama ruralnog djela Hrvatske.

oprostite ali, u svim normalnim državama, državni službenici rade, ovo su čistokrvni profesionalni uhljebi s pedigreom, ta vidjeli ste valjda Čačića kako “tarupa” po švedskom stolu, dok su se ostali suzdržavali dok su kamere uključene, možete samo zamisliti, kakva je kasnije nastala “briga” za hrvatske građane, lp

po smanjenju ocjene u prethodnom postu, primjetih da se jedan od njih upravo probudio [emo_smijeh]nakon neprospavane noći [emo_smijeh]

nebitno je tko je za ivu, a tko za kolindu, najgore je što je 280.000 ljudi koji nemaju pojma o politici, pravu i ekonomiji glasalo za vilibora sinčića, dečka koji priča bajke…a vidim udružio bi se i sa nacistima samo da dođe do vlasti…ma svi su isti, ali radije biram lažna obećanja od bajki.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sincicu-nisu-mrski-ni-fasisti/792365.aspx

...povijest se ponavlja...


nebitno je tko je za ivu, a tko za kolindu, najgore je što je 280.000 ljudi koji nemaju pojma o politici, pravu i ekonomiji glasalo za vilibora sinčića, dečka koji priča bajke…a vidim udružio bi se i sa nacistima samo da dođe do vlasti…ma svi su isti, ali radije biram lažna obećanja od bajki.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sincicu-nisu-mrski-ni-fasisti/792365.aspx

Ljudi koji su glasovali za Sinicica misle svojom glavom, za njih ne misle mediji. Sinicic nije imao nikakvu potporu medija. Vjerojatno izgledaju cudni jer ne prihvataju sve sto im serviraju iz Jutarnjeg i ne ponasaju se onako kako to promovira HRT.

Ti ljudi su otisli do svog birackog mjesta jer zele da Hrvatska sutra bude bolja zemlja. Drugog motiva nisu imali i to treba cijeniti.

Sinicic je daleko od savrsenog. Medutim, ko god ima mrvicu znanja o politici i ekonomiji ce prije dati glas Sinicicu nego Josipovicu. Ako nista njegovi stavovi mogu biti predmet nekakve rasprave koja ce nas dovesti do korisnih rijesenja. On nesto pokrenuti moze. Ostali kandidati tesko.

Recimo odnos klijent-banka je vrlo vazno pitanje. Nesrazmjerna raspodijela rizika izmedju banke i klijenta je znacajan uteg ekonomskom razvoju. U US je taj rizik puno bolje rasporedjen za klijenta. Kada su pale cijene nekretnina u US, nihove banke su imale znacajne gubitke. U Hrvatskoj taj teret pada iskljucivo na ledja klijenta.

S druge strane Josipovicevi prijedlozi su cista manipalucija i kupovanje vremena. Totalno nekorisno odvracanje paznje od stvarnih problema. Nakon stu su ispucali sve druge pokusaje da krivnju za svoju nesposobnost prebace na nekog drugog SDP/HNS za losu ekonomsku situaciju krive ustav.

Dobro je da 20% ljudi nije zaokruzilo SDP ili HDZ.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Za g.Ivana Vilibora Sinčića ugledna SDP-ova potpredsjednica Milanka Opačić je rekla da je on “velika šarena laža” , a vjerojatno uvažena najbolje zna.

Vjerojatno Ivo Josipović ne očekuje podršku glasaća g.Sinčića.

Naročito nakon izjave predsjednika vlade Zorana Milanovića :” ili mi ili oni” što jako potsjeća na Titovo “tko nije uz nas taj je protiv nas” nakon čega je uslijedila smrtonosna “lustracija” svih koji su imalo Hrvatski mislili.

Da je to ista Josipovićeva i Milanovićeva stranka vidi se i po grčevitoj zaštiti protiv izručenja onih optuženih za pomaganje u ubijanju Hrvata po Europi.

Dali je SDP stranka opasnih namjera ?

.

Hrvatski tisak nakon dolaska SKJ na Vlast izgleda kao u 19. stoljeću kad se ljudima sustavno ispirao mozak tako da ih se umrtvi i njima lakše manipulira. Josipović nema nikakav program, prodaje političke pamflete i s visoka ismijava ostale kandidate poglavito KGK jer kao iza nje stoji zločinački HDZ. Pa nisam vidio nikakav rezultat od ovih koji stoji iza Yusipovića osim što sustavno rade okretanju na istok.

Ne želim nikoga omalovažavati, ali ako netko želi negirati ono što su još Rimljani
postavili, onda moram konastatirati, da ne zna, što je država, što je pravo, a što je gospodarstvo.Istina je da tako zamišljena Veliborova sdržava ne će nikada postojati.Njegovi glasači nisu krivi, jer ne znaju što rade.

Ovaj tekst u biti znači: “za Yusipovića glasuju moderni-urbani, oni koji znaju a za KGK zatucane seljačine”.



nebitno je tko je za ivu, a tko za kolindu, najgore je što je 280.000 ljudi koji nemaju pojma o politici, pravu i ekonomiji glasalo za vilibora sinčića, dečka koji priča bajke…a vidim udružio bi se i sa nacistima samo da dođe do vlasti…ma svi su isti, ali radije biram lažna obećanja od bajki.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sincicu-nisu-mrski-ni-fasisti/792365.aspx

Ljudi koji su glasovali za Sinicica misle svojom glavom, za njih ne misle mediji. Sinicic nije imao nikakvu potporu medija. Vjerojatno izgledaju cudni jer ne prihvataju sve sto im serviraju iz Jutarnjeg i ne ponasaju se onako kako to promovira HRT.

Ti ljudi su otisli do svog birackog mjesta jer zele da Hrvatska sutra bude bolja zemlja. Drugog motiva nisu imali i to treba cijeniti.

Sinicic je daleko od savrsenog. Medutim, ko god ima mrvicu znanja o politici i ekonomiji ce prije dati glas Sinicicu nego Josipovicu. Ako nista njegovi stavovi mogu biti predmet nekakve rasprave koja ce nas dovesti do korisnih rijesenja. On nesto pokrenuti moze. Ostali kandidati tesko.

Recimo odnos klijent-banka je vrlo vazno pitanje. Nesrazmjerna raspodijela rizika izmedju banke i klijenta je znacajan uteg ekonomskom razvoju. U US je taj rizik puno bolje rasporedjen za klijenta. Kada su pale cijene nekretnina u US, nihove banke su imale znacajne gubitke. U Hrvatskoj taj teret pada iskljucivo na ledja klijenta.

S druge strane Josipovicevi prijedlozi su cista manipalucija i kupovanje vremena. Totalno nekorisno odvracanje paznje od stvarnih problema. Nakon stu su ispucali sve druge pokusaje da krivnju za svoju nesposobnost prebace na nekog drugog SDP/HNS za losu ekonomsku situaciju krive ustav.

Dobro je da 20% ljudi nije zaokruzilo SDP ili HDZ.
[/quote]

pa ja mislim svojom glavom, znam da banke nisu dobrotvorne ustanove, da neće dati kredit ako nema jamstva, da su deložacije nužnost, da se sudske odluke moraju poštivati, da nema besplatnog ručka, da sinčić bulazni gluposti kao hitler prije rata…on vama priča ono što vi hoćete čuti, ali to tako ne bu išlo. a ako ste za anarhiju, samo dajte. 280.000 ljudi ovdje nema pojma o čemu taj mali priča, a što je najgore od svega, to ne zna ni on sam. on prodaje teorije zavjere nenačitanim i neobrazovanim ljudima koji traže izlaz iz postojeće situacije. ne bude vam mali pomogao, ne brinite. naravno da je ovo jedini izbor..ili kolinda ili josipović…ili hdz ili sdp. sve ostalo je bajka iliti šarena laža kako je to jako dobro opisala ministrica opačić.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close